Huawei P8 a jeho první recenze

15. 06. 2015 Ondřej Vomočil
[adsr type="horizontal"]
Huawei P8 a jeho první recenze

Tolik očekávaná novinka v podobě mobilního telefonu značky Huawei a přesněji typu P8 je konečně tady a my se na ni můžeme společně v tomto článku podívat, což je jedinečné. Jedná se o mobilní telefon Huawei P8, který má jako svoji hlavní a poměrně velkou chloubu displej o velikosti 5,2”, který má IPS technologii a je pochopitelně full HD rozlišení. Jemnost je 424 PPI, obsahuje krycí sklo Corning Gorilla Glass 3 – takže sami vidíte, že je tento 5,2” krasavec hodně řádně ochráněn proti pádu a dalším nepříjemným věcem.

Huawei P8 obsahuje procesor HiSiliconKirin 930/935, který má čtyři jádra Cortex-53 (1,5 GHZ) a ještě další čtyři jádra Cortex-53 (2 GHZ) – celkem se tedy jedná o mobilní telefon s osmi jádry, což je neuvěřitelné. Operační paměť telefonu jsou 3 GB RAM a jeho vnitřní úložiště je v základní velikosti velké celkem 16GB – nicméně jde rozšířit o microSD kartu o dalších a krásných 128GB.

banner_680x90

Fotoaparát je na mobilním telefonu Huawei P8 o rozlišení 13 MPx, dokáže fotografovat snímky v HDR, natáčet video o rozlišení 4K a velmi se chlubí předním fotoaparátem, který má celkové rozlišení krásných 8 MPx. Tedy s mobilním telefonem Huawei P8 budete pořizovat dokonale ostrá a kvalitní selfie fotografie, což je v dnešní době dokonalost sama o sobě.

O toto všechno se stará baterie o výkonu 2680 mAh. Samotné rozměry mobilního telefonu jsou 144,9 x 72,1 x pouhých 6,4 milimetrů, což dělá z telefonu Huawei P8 velice elegantní a moderní smartphone a krásným vzhledem a přijatelnou hmotností, která v tomto případě činí 144 gramů.

Huawei P8 je poměrně hodně dokonalý telefon a to hlavně díky parametrům, které jsme si zde názorně ukázali. Jedná se hlavně o to, že každý z nás potřebuje nějaké funkce a funkční věci – je dále na nás, jak se rozhodneme a jakým způsobem budeme mobilní telefon používat.

[adsr type="inteligent"]

Partneři webu

Náplně-levně.cz - prodejce levných náplní do tiskáren

Eminem - novinky a aktuality na EminemWorld.cz

RapCity - Žít hudbou, mít svůj styl

Akreditované IT kurzy a školenia

ttstuff.cz - Prodej mobilního příslušenství, drobné elektroniky, GoPro, PS, FOTO příslušenství

Správa sítě - Magazín o IT technologiích, počítačích serverech

Svetwebu.cz - Novinky ze světa IT a mobilních telefonů

Copyright © 2016 dotykovýSvět.cz, všechna práva vyhrazena, podléhá licenci CC BY-ND 4.0