HTC v Praze otevřelo novou prodejnu a speciální HUB

08. 06. 2015 Ondřej Vomočil
[adsr type="horizontal"]
HTC v Praze otevřelo novou prodejnu a speciální HUB

V poslední době si každá společnost dává záležet na svoji prezentaci a rozhodně pozadu nezůstává ani česká pobočka společnosti HTC, která nedávno přímo v Praze otevřela nový a také první HUB, který nyní můžete navštívit. Značkovou prodejnu a HUB naleznete jak bylo již zmíněno v Praze a přesněji na adrese Revoluční 17, kam rozhodně můžete zavítat, pobavit se s kvalifikovanými zaměstnanci – jedná se o speciální koncept prodejny a HUBu, který společnost hodlá do budoucna rozšířit po celé Evropě.

Součástí českého HUBu bude i Dolby Audio zóna s velkou plochou obrazovkou, prostorovým 5.1 zvukem a celkově bude samotná prodejna určena jak k práci, ale také i zábavě a místě, kde se bude vše motat okolo moderních technologií a novinek.

Do budoucna se zcela jistě počítá s přednášky, workshopy a dalšími akcemi, které se přímo v prodejně spojené s HUBem budou konat. Pochopitelností je zacílení na společnost HTC a její produkty – například v tzv. informační zóně se návštěvníci mohou dozvědět o možnostech dokovské obrazovky mobilních telefonů HTC BlinkFeed nebo celkové informace o projektu Power to Give, kterým samotná společnost HTC přispívá proti boji s rakovinou.

Nesdílnou součástí bude také ukázka služby HTC COnnect ve spojení telefonu HTC One M9 s moderními reproduktory Harman Kardon. Jedná se o moderní reproduktory, které si přímo v prodejně můžete vyzkoušet, což je jedinečná příležitost, kterou rozhodně musíte využít.

Pokud jste věrni společnosti HTC a kupujete si výhradně její produkty a mobilní telefony, rozhodně se jedná o skvělou příležitost, jak tímto způsobem podpořit dobrou věc, spojit příjemné s užitečným a hlavně se dozvědět a vyzkoušet si spousty novinek, které na Vás v samotné prodejně čekají, což je jedinečná věc!

[adsr type="inteligent"]

Partneři webu

Náplně-levně.cz - prodejce levných náplní do tiskáren

Eminem - novinky a aktuality na EminemWorld.cz

RapCity - Žít hudbou, mít svůj styl

Akreditované IT kurzy a školenia

ttstuff.cz - Prodej mobilního příslušenství, drobné elektroniky, GoPro, PS, FOTO příslušenství

Správa sítě - Magazín o IT technologiích, počítačích serverech

Svetwebu.cz - Novinky ze světa IT a mobilních telefonů

Copyright © 2016 dotykovýSvět.cz, všechna práva vyhrazena, podléhá licenci CC BY-ND 4.0