HTC One M10

05. 02. 2016 Alexandr Sýkora
[adsr type="horizontal"]
htc-one-m101

Společnost HTC dodávající na trh mobilní telefony běžící na platformách windows a android chystá představení telefonu, který má být vlajkovou lodí této asijské společnosti. Nový model ponese celý název HTC One M10 a jeho zaměření by mělo cílit především na vyšší úroveň vybavenosti mobilních telefonů. „Desítka“ překvapí kvalitními reproduktory a výborným fotoaparátem.

Chystaná novinka bude mít podle všeho ve své výbavě displej pracující s ultra vysokým kvalitním rozlišením QHD o velikosti 5,1″ palce a podle všeho se bude jednat o obrazovku typu AMOLED, která je na velkém počtu mobilních telefonů i u konkurenčních značek. Velkým trhákem telefonu bude fotoaparát, zde se totiž jedná o čočku s kvalitní technologií UltraPixel. Snímač bude pořizovat dosti kvalitní snímky a to ve dvanácti megapixelové kvalitě. Pokud se vám zda, že je dvanáct megapixelů dosti málo, přidejte k tomu, ještě, prosím, laserové ostření, kterým fotoaparát dodávaný do HTC One M10, bude disponovat. Samotný chod telefonu bude zajišťovat spolehlivý operační systém Android s verzí 6.0.1 Marshmallow s nadstavbou Sense, která bude ve verzi 8.0. Zde by měl být použit výkonný procesor Snapdragon 820. Operační paměť telefonu je vcelku luxusní, čítá 4 GB a co se týče té uživatelské, zde se dostaneme na příjemných 32 GB vnitřní paměti, která je samozřejmě rozšířitelná paměťovými kartami typu Micro SD. Stejně tak, jako je vybavený předchůdce, model One M9+, bude mít i horká novinka ve své výzbroji  senzor otisků prstů pod displejem. Ohledně designu samotného telefonu se zatím jen spekuluje, jednou ze spekulací je i fakt, že by telefon měl být odolný vůči vodě a prachu a tím i splňovat normu IP 68.

Kdy však HTC svou chystanou velkou novinku oficiálně představí, je zatím ve hvězdách. My můžeme jen pevně věřit v to, že to bude co nejdříve a třeba si pak na našem magazínu přečtete recenzi…

[adsr type="inteligent"]

Partneři webu

Náplně-levně.cz - prodejce levných náplní do tiskáren

Eminem - novinky a aktuality na EminemWorld.cz

RapCity - Žít hudbou, mít svůj styl

Akreditované IT kurzy a školenia

ttstuff.cz - Prodej mobilního příslušenství, drobné elektroniky, GoPro, PS, FOTO příslušenství

Správa sítě - Magazín o IT technologiích, počítačích serverech

Svetwebu.cz - Novinky ze světa IT a mobilních telefonů

Copyright © 2016 dotykovýSvět.cz, všechna práva vyhrazena, podléhá licenci CC BY-ND 4.0