HTC Desire 626G – dostatečný pro každého

16. 06. 2015 Ondřej Vomočil
[adsr type="horizontal"]
HTC Desire 626G – dostatečný pro každého

Jistě jste všichni zaznamenali, že se nedávno na českém trhu začal prodávat mobilní telefon značky HTC a to přesněji typ HTC Desire 626G – jedná se o dokonalý smartphone, který má jednu poměrně hodně velkou přednost – slot na dvě SIM karty, což je stále více populárnější věc, kterou lidé vyžadují od svého telefonu. Tato mobilní novinka nabídne Android 5.0 jakožto operační systém, kde se budete muset spokojit zatím s verzí 4.4 KitKat, kterou doplní jak je u společnosti HTC známo celkové prostředí Sense.

Samotný výkon celému telefonu dodá jeho osmijádrový procesor s taktem 1,7 GHz, který je dokonale doplněn o 1GB RAM a integrované úložiště o velikosti 8GB. Nicméně díky microSD kartě můžete úložiště dále rozšiřovat.

Největší chloubou samotného telefonu HTC Desire 626G je jeho 5” displej s HD rozlišením – 720 x 1280 pixelů. Pro vášnivé fotografy je zde připraven k dispozici 13 MPx fotoaparát s autofokusem, BSI senzorem a přisvětlovací diodou pro dokonalé focení i za horších světelných podmínek. Jedná se o fotoaparát, který zvládne nahrávat video ve full HD rozlišeni. Přední kamera má pak 5 MPx, což je ideální rozlišení pro kvalitní selfie, což je v dnešní moderní době bráno jako praktický základ mobilních telefonů.

Bohužel podporu LTE bychom u mobilního telefonu HTC Desire 626G hledali marně, samotný telefon nabízí pouze kombinaci GSM/3G/HSPA+. Bohužel samotní výrobci zapomněli také na NFC. Baterie je o výkonu 2000 mAh a při běžném pracovním nasazení by měl telefon HTC Desire 626G vydržet fungovat a být aktivní celý pracovní den.

Samotné rozměry telefonu jsou 146,9 x 70,9 x 8,19 milimetrů a celková hmotnost činí 137 gramů. Uváděná cena je velice příjemná – jedná se o necelých 7 000 českých korun, což ja ne tuto výbavu velice přijatelná cena.

[adsr type="inteligent"]

Partneři webu

Náplně-levně.cz - prodejce levných náplní do tiskáren

Eminem - novinky a aktuality na EminemWorld.cz

RapCity - Žít hudbou, mít svůj styl

Akreditované IT kurzy a školenia

ttstuff.cz - Prodej mobilního příslušenství, drobné elektroniky, GoPro, PS, FOTO příslušenství

Správa sítě - Magazín o IT technologiích, počítačích serverech

Svetwebu.cz - Novinky ze světa IT a mobilních telefonů

Copyright © 2016 dotykovýSvět.cz, všechna práva vyhrazena, podléhá licenci CC BY-ND 4.0