HP Elite X3: Windows 10 si oblíbíte!

07. 03. 2016 Alexandr Sýkora
[adsr type="horizontal"]
hp-elite-x3-0011-970x647-c

HP Elite X3

Jednou z již zmiňovaných telefonních novinek, které byly představeny na veletrhu v Barceloně, je bezpochyby i smartphone od společnosti HP, který nese modelové označení Elite X3. Telefon na sebe upozorňuje především pohledným a líbivým designem, ale také výborným konstrukčním zpracováním, které má být odolné a také výbavou. Jaký vůbec je?

Bezmála dvousetgramový Phabletofon HP Elite X3 má v podstatě vše, co byste od novodobého chytrého telefonu určitě očekávali. Samotný telefon disponuje velkým displejem o velikosti šest palců, který zobrazuje v rozlišení WQHD (2 560 x 1 440 obrázkových bodů). O spolehlivý a rychlý chod se stará procesor Qualcomm Snapdragon 820, který je označován za aktuálně nejvýkonnější a nejspolehlivější dostupný mobilní procesor a do svých modelů jej zabudovává více konkurenčních značek výrobců mobilních telefonů. V telefonu rovněž nalezneme grafickou kartu  Adreno 530 a operační paměť o dosti velké velikosti 4GB. Vnitřní uživatelské úložiště čítá nadstandardních 64 GB a pokud ani to neuspokojí Vaše potřeby, je zde i slot na paměťové karty typu Micro SD, tudíž úložný prostor snadno rozšíříte. Telefon se bezproblémově připojí i na LTE. Kapacita akumulátoru je 4 150 mAh a dobijete jej pomocí moderního USB-C konektoru a nebo i bezdrátově, jako tomu bylo i u některých Nokií z modelové řady Lumia. Novinka od HP je DUAL SIM a ve své výbavě má i také funkci rozpoznávání oční duhovky. Smartphone by měl být také vyzbrojen o čtečku otisků prstů, což bude u telefonů s operačním systémem Windows 10 úplnou novinkou. Hlavní fotoaparát čítá šestnáct megapixelů a pořizovač autoportrétů osm megapixelů. Fotoaparát na zadní části telefonu nahrává videa ve Full HD.

Novinka od společnosti HP by měla být uvedena na trh s mobilními telefony v létě roku 2016 a cena telefonu není zatím známa.

[adsr type="inteligent"]

Partneři webu

Náplně-levně.cz - prodejce levných náplní do tiskáren

Eminem - novinky a aktuality na EminemWorld.cz

RapCity - Žít hudbou, mít svůj styl

Akreditované IT kurzy a školenia

ttstuff.cz - Prodej mobilního příslušenství, drobné elektroniky, GoPro, PS, FOTO příslušenství

Správa sítě - Magazín o IT technologiích, počítačích serverech

Svetwebu.cz - Novinky ze světa IT a mobilních telefonů

Copyright © 2016 dotykovýSvět.cz, všechna práva vyhrazena, podléhá licenci CC BY-ND 4.0