Honor 7 míří do Evropy!

03. 09. 2015 Ondřej Vomočil
[adsr type="horizontal"]
Honor 7 míří do Evropy!

Je to necelé dva měsíce, co byl oficiálně představený telefon Honor 7, na který se nejeden uživatel zcela jistě těší. V Londýně se odehrála evropská premiéra, kde bylo také mimo jiné zmíněno, že tato novinka zamíří také i na náš český trh. Mobilní telefon láká hlavně svým kovovým tělem, 5,2 palcovým full HD displejem, osmijádrovým procesorem, ale také 20 MPx fotoaparátem a čtečkou otisku prstů, která je jako pomyslná třešnička na dortu.

Jedná se o velice obstojný mobilní telefon, který dokáže konkurovat předním telefonům, které jsou na našem trhu již nějakou řadu let. Jeho chlouba je hlavně přední 5,2 palcový full HD displej, který je velice jemný. Další plus je výkonný osmijádrový procesor Kirin 935 s 64bitovou architekturou, který ještě navíc disponuje čtyřmi jádry o maximální frekvenci 2,2 GHz a dalšími čtyřmi jádry s taktem 1,5 GHz. Vestavěná baterie o kapacite krásných 3100 mAh je také dokonalost sama o sobě, která zajistí dlouhou životnost mobilního telefonu Honor 7.

Jako operační systém zde byl zvolet Android 5.0 Lollipop a je zde dále připraven 3 GB RAM a 16 GB interní úložiště, které jde pochopitelně rozšiřovat podle Vaši potřeby o další microSD karty.Ve světě se bude ještě prodávat 64 GB verze, ale s touto verzí se bohužel pro český trh nepočítá – nevadí. Telefon je vybaven klasickými technologiemi jako je WiFi, Bluetooth a moderní připojení k internetu pomocí LTE.

Hlavní fotoaparát se pyšní 20 PMx a je osázený společností Sony. Objektiv má celkem šest čoček, což zajistí dokonale ostré a kvalitní fotografie. Ochranu proti poškrábání zajišťuje kvalitní safírové sklíčko, které se jen tak nepoškrábe. V horších světelných podmínkách je zde duální přisvětlovací dioda, která se může dokonale používat pro focení za horších světelných podmínek. Video jde na mobilním telefonu Honor 7 nahrávat klasicky ve full HD a rozlišením při 60 fps. Rozhodně špatně na tom není ani přední kamera, která má pro selfie rozlišení krásných 8 MPx.

[adsr type="inteligent"]

Partneři webu

Náplně-levně.cz - prodejce levných náplní do tiskáren

Eminem - novinky a aktuality na EminemWorld.cz

RapCity - Žít hudbou, mít svůj styl

Akreditované IT kurzy a školenia

ttstuff.cz - Prodej mobilního příslušenství, drobné elektroniky, GoPro, PS, FOTO příslušenství

Správa sítě - Magazín o IT technologiích, počítačích serverech

Svetwebu.cz - Novinky ze světa IT a mobilních telefonů

Copyright © 2016 dotykovýSvět.cz, všechna práva vyhrazena, podléhá licenci CC BY-ND 4.0