Hamánek – ideální hra pro malé děti

24. 07. 2015 Ondřej Vomočil
[adsr type="horizontal"]
Hamánek – ideální hra pro malé děti

Hry pro malé děti, kterým se s oblibou říká edukativní jsou poměrně hodně oblíbené. Hra, na kterou se dnes společně podíváme nese názvem Hamánek a jedná se o opravdu hodně povedenou hru, kterou si zcela jistě jak vy, tak i Vaše dítě oblíbíte. Grafika samotné hry je jednoznačně dokonalá a zde není prakticky co vytknout. Pro malé dítě jsou pestré a dokonale ladící barvy základ, aby si samotnou hru vůbec spustilo a nějaký čas ji ovládalo, tedy spíše ze začátku se snažilo ovládat.

Hamánek – ideální hra pro malé děti

Hned na samotném úvodu je vhodné zmínit, že se jedná o aplikaci, která je určena pro tablety s operačním systémem iOS, tedy prakticky pouze a jenom pro oblíbené iPady. Dále je vhodné uvést, že hra s názvem Hamánek je zcela zdarma, což potěší rozhodně nejednoho rodiče, který bude mít díky této recenzi o danou aplikaci zájem.

Hlavním smyslem hry Hamánek je fakt, že chcete naučit děti jak to celkově chodí na farmě – úkol je poměrně hodně snadný a člověk se snaží chovat zvířata a pěstovat zeleninu a ovoce. Na druhé straně pro tyto věci musí celkově vynaložit nějaké úsilí a hlavně se o daná zvířata hezky chovat, dávat jim pravidelně jíst, starat se o ně a hlavně se zajímat, zda jim něco nechybí, nebo zda něco nepotřebují.

U ovoce a zeleniny je to poměrně snadnější, tedy když ji nezapomeneme v ten správný čas zasadit a začít pěstovat. Jedná se o hodně zajímavou hru, díky které se Vaše dítě naučí mít dokonalý přehled o tom jak to chodí celkově na farmě a co všechno je potřeba udělat, aby si oni sami doma dali hezky vychlazené mléko, nebo třeba mrkev nebo nějaké sladké ovoce, například jahody.

Pokud chcete hru vyzkoušet, není lepší chvilka, než právě nyní – jedná se o hru zdarma, takže nemusíte nic platit, pouze stačí vzít iPad a aplikaci si do něj stáhnout a samotný iPad předat dítěti.

[adsr type="inteligent"]

Partneři webu

Náplně-levně.cz - prodejce levných náplní do tiskáren

Eminem - novinky a aktuality na EminemWorld.cz

RapCity - Žít hudbou, mít svůj styl

Akreditované IT kurzy a školenia

ttstuff.cz - Prodej mobilního příslušenství, drobné elektroniky, GoPro, PS, FOTO příslušenství

Správa sítě - Magazín o IT technologiích, počítačích serverech

Svetwebu.cz - Novinky ze světa IT a mobilních telefonů

Copyright © 2016 dotykovýSvět.cz, všechna práva vyhrazena, podléhá licenci CC BY-ND 4.0