Google Photos a jeho neomezený prostor

29. 06. 2015 Ondřej Vomočil
[adsr type="horizontal"]
Google Photos a jeho neomezený prostor

Na nedávné konferenci v USA s názvem Google I/O zaznelo poměrně hodně novinek, které zasáhnou budoucnost digitálních zařízení a celkově jsou mnohé z nich zatím hudbou budoucnosti. Nicméně velice brzy si budete moci na svém mobilním telefonu osahat aplikace pro cloudové ukládání fotografií. Jeho velikost je právě neomezená, což je v dnešní době rozhodně pozitivní věc, kdy se všechny data zkracují a zdražují, Google přichází se svoji neomezenou knihovnou na svoje fotografie. Jedná se tedy o neomezené úložiště pro vaše videa a hlavně fotografie, kterých máme každý z nás rozhodně nepřeberné množství.

Jedná se o cloudové úložiště pro Vaše fotografie a videa, ty pak budete mít k dispozici ve všech zařízeních, které máte propojené se svým Google účtem, což je opět kladný bod pro samotnou společnost Google a pro jeho úložiště s neomezenou kapacitou. Co se týče samotného prostoru, nejste ničím omezeni, nicméně na druhou stranu omezení je zde pouze takové, že snímky nesmí přesáhnout velikosti 16 megapixelů a horní hranice u videí je fullHD rozlišení, které je tedy 1920 x 1080 bodů.

Samotné sdílení mezi ostatními zařízeními, která jsou připojeny na Váš Google účet je jen jedna z mnoha novinek, které samotná společnost připravila, což je opět další pozitivní zpráva, na kterou se můžete těšit.

Pracovat s fotografiemi půjde následně velice snadno a hlavně rychle – budete je moci pochopitelně třídit podle data, vytvářet si náhledy v jakési časové ose po dnech, týdnech, měsících, ale i letech, což může přinést zcela jistě zajímavé vzpomínky. Dalším tříděním je pokročilejší funkce, kterou je třídění podle obsahu.

Google Photos se tedy během několika málo týdnů stalo nejoblíbenější úložiště pro samotné fotografie a to hlavně díky svým funkcím, ale také jednoznačně díky neomezenému datovému prostoru.

[adsr type="inteligent"]

Partneři webu

Náplně-levně.cz - prodejce levných náplní do tiskáren

Eminem - novinky a aktuality na EminemWorld.cz

RapCity - Žít hudbou, mít svůj styl

Akreditované IT kurzy a školenia

ttstuff.cz - Prodej mobilního příslušenství, drobné elektroniky, GoPro, PS, FOTO příslušenství

Správa sítě - Magazín o IT technologiích, počítačích serverech

Svetwebu.cz - Novinky ze světa IT a mobilních telefonů

Copyright © 2016 dotykovýSvět.cz, všechna práva vyhrazena, podléhá licenci CC BY-ND 4.0