Fotí Váš iPhone 6 Plus špatně? Máte nárok na výměnu!

11. 09. 2015 Ondřej Vomočil
[adsr type="horizontal"]
Fotí Váš iPhone 6 Plus špatně? Máte nárok na výměnu!

Apple oficiálně vyhlásil takzvanou svolávací akci na zařízení iPhone 6 Plus, které mají problémy s fotografováním. Tyto problémy se objevují jenom zřídka, nicméně samotná společnost Apple nabídla okamžitou výměnu fotomodulu, pochopitelně zdarma. Menší iPhone 6 tento problém nebo, nebo zatím se nikde neprojevil, takže uživatelé tohoto telefonu mohou být v pořádku.

Sama společnost Apple tedy oznámila světu zprávu, že omezený počet mobilního telefonu iPhone 6 Plus dělá rozmazané fotografie – jedná se o zařízení, které jsou prodané mezi zářím roku 2014 a letošním lednem. Nicméně na druhou stranu je možné, že se tento problém může objevit i u telefonů, které v prodejně vydržely delší dobu. Nicméně výměna samotného fotomodulu je pochopitelně zcela zdarma a provede Vám ji samotný autorizovaný servis Apple, což je jistě potěšující okolnost.

Apple vymění tedy na své náklady kompletně celý  fotoaparát – fotomodul, který je u vadného iPhone 6 Plus, což je dobrá zpráva. Samotný uživatel má na opravu čas do tří let od zakoupení samotného mobilního telefonu. Nicméně pokud máte například prasknutý displej, je nejdříve potřeba opravit samotný displej a následně svůj iPhone 6 Plus odnést na reklamaci s fotomodulem, který Vám do tří let bude pochopitelně zcela zdarma vyměněn.

Společnost Apple na svých oficiálních stránkách připravila poněkud ukrytý formulář, kde se můžete podívat podle svého sériového čísla na výpis o svém telefonu, zda patří do skupiny iPhone 6 Plus s vadným fotoaparátem a tím pádem můžete okamžitě požadovat výměnu fotomodulu, kterou Apple pochopitelně ze zákona hradí sám a je povinnen ji okamžitě vyměnit.

Na druhou stranu – problém může bohužel nastat u mobilních telefonů, které jsou zakoupené mimo Evropu. Apple si vyhrazuje právo uznat reklamaci jen v zemích či regionu, kde byl samotný telefon zakoupený. Pokud máte zakoupený iPhone 6 Plus v Evropě, jste v pořádku a můžete zmíněné kroky klidně podniknout.

[adsr type="inteligent"]

Partneři webu

Náplně-levně.cz - prodejce levných náplní do tiskáren

Eminem - novinky a aktuality na EminemWorld.cz

RapCity - Žít hudbou, mít svůj styl

Akreditované IT kurzy a školenia

ttstuff.cz - Prodej mobilního příslušenství, drobné elektroniky, GoPro, PS, FOTO příslušenství

Správa sítě - Magazín o IT technologiích, počítačích serverech

Svetwebu.cz - Novinky ze světa IT a mobilních telefonů

Copyright © 2016 dotykovýSvět.cz, všechna práva vyhrazena, podléhá licenci CC BY-ND 4.0