Fotbalové aplikace pro váš chytrý telefon

21. 03. 2016 Miroslav Tomšů
[adsr type="horizontal"]
unnamed

Nezadržitelný pokrok ve vývoji chytrých telefonů s sebou nese i předhánění vývojářů v co nejlepší aplikaci jednotlivých zájmových polí. Nejinak je tomu i v oblasti sportovních aplikací. Mezi těmi se dlouhodobě nejvyššímu zájmu těší fotbalové aplikace, od fotbalových simulátorů přes informační souhrny až po aktuální výsledky. Které z nepřeberného množství aplikací na trhu se řadí k nejoblíbenějším a slibují tak jistou kvalitu?

Co se herních aplikací týče, má ve fotbalovém světě dlouhodobě dobré jméno simulátor FIFA. Ten svůj věhlas získal v prvé řadě ve verzích pro počítače na začátku devadesátých let, které zanedlouho následovaly i varianty pro konzole. Do výčtu tohoto herního pojmu zapadla následně i aplikace pro chytré telefony. Poslední vydání FIFA 16 kombinuje nejen požitek ze samotného hraní, ale přidává i atributy manažerů. Díky vývoji jednotlivých hráčů se otevírá prostor pro obchodní strategie a rozšíření vlastního týmu o ty nejlepší na fotbalovém trhu.

Velkým konkurentem mezi simulátory je Dream League Soccer, který také nabízí ke hraní několik evropských i světových lig. Navíc je doplněna o jistou formu arkády, kdy se postupem času odkrývají další nové možnosti, zejména v oblasti manažerských schopností. Hratelnost je mezi uživateli hodnocena jako jedna z vůbec nejlepších v celé této oblasti her. Tablety samozřejmě mají v tomto ohledu výhodu lepší ovladatelnosti ve srovnání s menšími mobily, pro své přijatelnější rozložení ovládacích bodů.

Sledování aktuálních fotbalových událostí

Kdo se místo virtuálního hraní zajímá spíše o skutečné dění na fotbalových trávnících, uvítá ve svém zařízení některou z aplikací informujících o všem podstatném, co se nejen u vašeho oblíbeného týmu aktuálně na hřišti děje. Jedním z mnoha je například Livesport, kde si můžete zvolit nejeden oblíbený tým, o kterém vám budou chodit všechny důležité informace ze zápasů. Uvidíte tak sestavy, střídání i vše co zápas divákům nabídne. Ať tedy branky, udělené karty či průběžné a celkové statistiky, vše budete mít na dosah v jedné aplikaci.

Moment_of_the_Champions_League_final_FC_Barcelona_-_Juventus_2015

Navíc neustále se aktualizující tabulky a živý komentář mohou dát dojem, jako byste byli přímo na stadionu. S drobným zpožděním se nahrávají také záběry všech brankových situací. Stejné vymoženosti se však nabízí aplikace i pro nekonečnou řádku dalších sportů od hokeje přes tenis a basketbal až po americký fotbal nebo třeba golf. Živé přenosy ze všech žhavých sportovních událostí jsou na http://extra.bet365.com/news/cs.

Česká liga i se zákulisím

Informační tok fanouškům naší domácí nejvyšší fotbalové soutěže pak podává její oficiální aplikace. Ta nabízí podrobné informace ze zákulisí jednotlivých týmů, ať již dle výběru pouze u jednoho týmu či neutrálním fotbalovým příznivcům u všech šestnácti členů tabulky. Aktuální dění, přestupy či klubové statistiky a posuny v tabulce tak jako tabulka nejlepších střelců, nahrávačů či brankářů, to vše jen v jediné aplikaci ve vašem chytrém zařízení.

Generali_Arena-AC_Sparta_Praha

Ať již tedy patříte mezi aktivní či pouze pasivní milovníky fotbalových klání, nabízí aktuální svět aplikací všem nějakou zábavu pro sportovní dny. Na simulátoru si navíc můžete předem vyzkoušet výsledek utkání vašeho oblíbeného týmu, ať již na domácí či mezinárodní úrovni mezi nejlepšími týmy pravidelně se střetávajícími v milionářských soutěžích jako Liga mistrů nebo její skromnější verze Evropská liga.

[adsr type="inteligent"]

Partneři webu

Náplně-levně.cz - prodejce levných náplní do tiskáren

Eminem - novinky a aktuality na EminemWorld.cz

RapCity - Žít hudbou, mít svůj styl

Akreditované IT kurzy a školenia

ttstuff.cz - Prodej mobilního příslušenství, drobné elektroniky, GoPro, PS, FOTO příslušenství

Správa sítě - Magazín o IT technologiích, počítačích serverech

Svetwebu.cz - Novinky ze světa IT a mobilních telefonů

Copyright © 2016 dotykovýSvět.cz, všechna práva vyhrazena, podléhá licenci CC BY-ND 4.0