Force Touch v nových iPhonech?

09. 06. 2015 Ondřej Vomočil
[adsr type="horizontal"]
Force Touch v nových iPhonech?

Již dnes se spekuluje o tom, jakou výbavu a všechny technologie bude mít nový iPhone, od kterých nás dělí ještě několik měsíců. Nebyla by to společnost Apple, aby si všechny svoje novinky nedržela do poslední chvíle pod pokličkou a neuvolnila je až na konferenci, kterou sleduje prakticky celý svět. Spekulace jsou zatím jenom spekulace, nicméně jednou za čas se objeví nějaká poměrně hodně důvěřivá, které se lidé drží a nepustí ji.

Další řada iPhonů bude vesměs revoluce těch aktuálních, tedy iPhone 6 a iPhone 6+, kde se bude jednat o stejné telefony, stejné úhlopříčky a další základní funkce, nicméně dostanou lepší fotoaparát a také daleko větší operační paměť, což jsou věci, které poměrně hodně potěší každého jablečného uživatele. Kromě těchto základních věcí by měl nový iPhone dostat také Force Touch displej, což je displej, který je například nově u Apple Watch hodinek a nebo na touchpadu nových MacBooků PRO. Jedná se o to, že tento typ dispeje dokáže rozeznat několik úrovní tlaku, které jsou na něj vyloženy.

Na tuto technologii má být nový operační systém iOS 9 přímo připravený a má ji využít hned v několika systémových aplikacích. Jedná se poměrně o hodně novou a převratnou technologii, kterou na mobilních telefonech zatím nikdo nepoužil a v různých aplikacích se může tato technologie chovat velice zajímavě – již nyní se na ni drtivá většina uživatelů těší.

Technologie Force Touch by měla být následně i na nových iPadech a opět nahradit jeho starší verze právě touto dokonalou a převratnou novinkou, která by se měla tedy kompletně implementovat do celé řady zařízení – iPhone, iPad, MacBook a Apple Watch (u posledních dvou zmíněních tato technologie již je).

Apple dělá posledních několik let poměrně hodně převratné věci a je to vidět i na samotných prodejích, které s každou novou novinkou astronomicky stoupají!

[adsr type="inteligent"]

Partneři webu

Náplně-levně.cz - prodejce levných náplní do tiskáren

Eminem - novinky a aktuality na EminemWorld.cz

RapCity - Žít hudbou, mít svůj styl

Akreditované IT kurzy a školenia

ttstuff.cz - Prodej mobilního příslušenství, drobné elektroniky, GoPro, PS, FOTO příslušenství

Správa sítě - Magazín o IT technologiích, počítačích serverech

Svetwebu.cz - Novinky ze světa IT a mobilních telefonů

Copyright © 2016 dotykovýSvět.cz, všechna práva vyhrazena, podléhá licenci CC BY-ND 4.0