Fifa 16

12. 12. 2015 Vladimír Wenglorz
[adsr type="horizontal"]
fifa-16-mobile-ea-sports

 

Rok se s rokem sešel a vývojáři z Electronic Arts nám servírují další díl velmi známé fotbalové simulace, tentokrát s číslovkou šestnáct.  Co se změnilo oproti předchozímu dílu a jaké nám hra přináší vylepšení? Pojďme se na to společně podívat.

První věc, které si při spuštění hry všimnete, že vypadá nějak podezřele hezky. Je to tím že vývojáři vsadili na zbrusu nový engin, který ne jen dokáže grafiku hry vyzdvihnout do absolutních výšin, ale zlepšili i animace a ještě vylepšili už skoro dokonalé ovládání. S velkým potěšením budete také sledovat, že chování protivníků zase o trochu lépe reaguje na situaci a že i vaši spoluhráči se umí velmi inteligentně rozestavit a nabíhat si na přihrávky.

7c5ee3c249fd132f07c18bcb4ade00e2_screen_1024x640

Fifa 16 je obří hrou, ne jen proto, že musíte stáhnout přes jedna celá čtyři gigabytu, ale i po stránce obsahu. Čeká vás přes deset tisíc reálných fotbalových hráčů z více než pětiset licencovaných týmů.

Podle mých zkušeností si fifu nejvíce užijete, když máte tu možnost a připojíte si k mobilu gamepad. Poté už vážně nebudete mít možnost rozeznat, jestli hrajete fotbal na konzoli nebo na vašem přenosném miláčkovi. Většinu funkcí totiž hra „zdědila“ po svém konzolovo/počítačovém předchůdci, takže budete mít možnost plně si přizpůsobit svůj tým včetně tréninku jednotlivců, volit herní taktiku a samozřejmě to hlavní, stavět si svůj ultimátní tým.

I tento rok je hlavní částí hry právě zmíněná možnost postavit si svůj ultimátín tým, který si poskládáte z reálných hráčů. S ním se pak postavíte světu a budete se snažit být ti nejlepší. Nabízí se zde známá otázka, co mikrotrasakce? Ve hře jsou sice dvě měny, ale nijak zásadně omezeni nebudete.

Jestli hledáte pořádný sportovní titul, s perfektně vypadající grafikou, velmi dobrou hratelností, tak se hrou FIfa 16 určitě chybu neuděláte.  8/10

[adsr type="inteligent"]

Partneři webu

Náplně-levně.cz - prodejce levných náplní do tiskáren

Eminem - novinky a aktuality na EminemWorld.cz

RapCity - Žít hudbou, mít svůj styl

Akreditované IT kurzy a školenia

ttstuff.cz - Prodej mobilního příslušenství, drobné elektroniky, GoPro, PS, FOTO příslušenství

Správa sítě - Magazín o IT technologiích, počítačích serverech

Svetwebu.cz - Novinky ze světa IT a mobilních telefonů

Copyright © 2016 dotykovýSvět.cz, všechna práva vyhrazena, podléhá licenci CC BY-ND 4.0