Farmfrenzy

18. 05. 2016 Barbora Koďousková
[adsr type="horizontal"]
01

Farmfrenzy je jednou z mnoha arkádových her, která kombinuje nenáročnost standardních klikacích her i záludnost her logických. Již několik let je na trhu k dispozici desktopová verze, která se principem, a z větší části i grafikou téměř neliší.

Hra je rozdělena na jednotlivé levely. Každá z nich se skládá z úkolů, které je třeba splnit, než uplyne časový limit. S jejich zněním budete seznámeni před spuštěním jednotlivých úrovní. Vždy je určeno, kolik zvířat a výsledných produktů je třeba pořídit a vyprodukovat, popřípadě jakou částku je třeba vydělat, aby bylo zadání splněno. Postup plnění zadání je plně ve vaší kompetenci, můžete tak přijít hned na několik způsobů řešení. Na splnění není dát limit pokusů, můžete to tak zkoušet dle vaší libosti. Průběh lze po každém úkolu, který splníte uložit, nemusíte se tak obávat ztráty postupu.02V menu s výběrem úrovní je pod ikonou „shop“ k dispozici také obchod, kde se dají upgradovat některé z prvků hry, jako je auto odvážející zvířata, klec pro chycení medvědů, stodola, kam se uskladňují produkty a studna, díky níž se vytváří na ploše tráva, kterou se zvířata krmí. V úvodní nabídce hry naleznete přehled speciálních ocenění, které lze během hry získat za různé rekordy a podobně.

Po projití všech levelů se odemkne speciální hrací mód nazvaný „Survival“, kde už je jen na vás, jaké činnosti se věnujete, již zde nejsou žádné úkoly k plnění. Své výsledky můžete také sdílet se svými přáteli na sociálních sítích Facebook a Twitter.

Farmfrenzy si můžete zahrát na dotykových zařízeních s mobilním operačním systémem Android. Jak je výše zmíněno, k dispozici je i desktopová verze. Jedná se o oddechovou zábavu, která může sloužit nejen ke zkrácení dlouhé chvíle na cestách. Grafické provedení je jednoduché, usnadňuje však ovládání a rozhodně nikoho neurazí.

[adsr type="inteligent"]

Partneři webu

Náplně-levně.cz - prodejce levných náplní do tiskáren

Eminem - novinky a aktuality na EminemWorld.cz

RapCity - Žít hudbou, mít svůj styl

Akreditované IT kurzy a školenia

ttstuff.cz - Prodej mobilního příslušenství, drobné elektroniky, GoPro, PS, FOTO příslušenství

Správa sítě - Magazín o IT technologiích, počítačích serverech

Svetwebu.cz - Novinky ze světa IT a mobilních telefonů

Copyright © 2016 dotykovýSvět.cz, všechna práva vyhrazena, podléhá licenci CC BY-ND 4.0