Facebook chce přenést do Messengeru hry

02. 07. 2015 Ondřej Vomočil
[adsr type="horizontal"]
Facebook chce přenést do Messengeru hry

Postupem času se komunikační a sociální síť s názvem Facebook, kterou zcela jistě není nutné nějakým způsobem představovat dostává do každé domácnosti a lidé již prakticky nekomunikují přes nic jiného. Rozhodně to zpozorujete i vy sami na sobě, pokud máte alespoň trošku moderního ducha a o mobilní telefony a celkově i technologie se zajímáte.

Facebook někdy na začátku letošního roku oznámil, že svůj komunikační kanál s názvem Facebook Messenger hodlá obohatit také o samotné hry, které budou mezi sebou moci vybraní jedinci hrát a díky tomu se i náležitě bavit.

Nedávno se domněnky staly skutečností a opravdu byla představena samotná hra pro mobilní telefony s operačním systémem Android a iOS od společnosti Apple. Hned několik málo hodin po uvolnění úplně první hry pro Facebook Messenger měla samotná hra více jak jednu miliardu stažení, což je zcela neuvěřitelné číslo, které je reálné, ale pro běžného uživatele zcela nepochopitelné.

Jen pro zajímavost se jedná o hru s názvem Doodle Draw, což je příjemné kreslení, které je k dispozici právě pro Facebook Messenger. Podstatou hry je kreslit na obrazovce a vaše samotné kreslení se dokonale a rychle promítá i na displeji vašeho kamaráda, se kterým danou hru hrajete.

facebook_01

Jedná se o nenápadnou, nicméně na druhou stranu dokonalou hru, kterou si zcela jistě nenecháte ujít i vy. Na platformu Windows Phone se samotná hra teprve vyvíjí, ale jistě se ji budeme moci brzy dočkat, což je pozitivní zpráva.

Facebook Messenger na sebe tedy poslední dobou upoutává čím dál tím více svoji pozornost, což je hodně zajímavé, jelikož samotná firma Facebook vlastní i komunikační aplikaci s názvem WhatsApp, což je jednoznačně jedna z nejpoužívanějších aplikací pro komunikaci na světě. Je vidět, že Facebook to s komunikování a s propojováním lidí myslí zcela vážně.

[adsr type="inteligent"]

Partneři webu

Náplně-levně.cz - prodejce levných náplní do tiskáren

Eminem - novinky a aktuality na EminemWorld.cz

RapCity - Žít hudbou, mít svůj styl

Akreditované IT kurzy a školenia

ttstuff.cz - Prodej mobilního příslušenství, drobné elektroniky, GoPro, PS, FOTO příslušenství

Správa sítě - Magazín o IT technologiích, počítačích serverech

Svetwebu.cz - Novinky ze světa IT a mobilních telefonů

Copyright © 2016 dotykovýSvět.cz, všechna práva vyhrazena, podléhá licenci CC BY-ND 4.0