Druhá generace hodinek Motorola Moto 360

14. 09. 2015 Ondřej Vomočil
[adsr type="horizontal"]
Druhá generace hodinek Motorola Moto 360

Jestliže jste fanoušci chytrých hodinek, rozhodně Vám před velice krátkou dobou udělala radost společnost Motorola, která představila oficiálně dva nové druhy svých hodinek, které Vás zcela jistě ohromí a uchvátí. Jedná se o velmi dlouho očekávanou druhou generaci hodinek Moto 360, které nyní nově přicházejí ve dvou velikostech a i ve speciální verzi pro ženy. Aktivnější uživatelé zcela jistě ocení hodinky Motorola Moto 360 Sport.

Nová generace hodinek Moto 360 nabízí také podobný design jako jejich předchůdce, nicméně na druhou stranu má vícero variant.Kromě klasických hodinek nabízí i materiál pásku jako je ocel nebo kůže a zájemci o samotné hodinky mají na výběr ze dvou velikostí:

– 42 mm s 1,37” displejem, rozlišením 260 x 325 pixelů a také 300 mAh baterií

– 46 mm s 1,56” displejem, rozlišením 260 x 330 pixelů a také 400 mAh baterií

Když si zvolíte Vaši velikost a provedení, vždy dostanete hodinky na platformě Android Wear, které jsou celkově vybavené procesorem QUalcomm Snapdragon 400, 512MBRAM, 4Gb interní paměti, klasickým Bluetooth a WiFi. Dále nechybí na samotných hodinkách ani dva mikrofony pro hlasové ovládání, bezdrátové nabíjení, měřič srdečního tepu či voděodolnost potvrzená certifikací IP67.

Hodinky Moto 360 se dostanou v co nejbližší době na trh po celém světě. Cena pochopitelně závisí na zvolené velikosti a také provedení, nicméně pohybovat se bude mezi 299 – 429 dolary, což bude v přepočtu nějakých 7 200Kč až 10 300Kč bez daně.

Hodinky Moto 360 Sport budou mít silikonový neodnímatelný pásek, které budou již svým designem sportovnějšího charakteru. Tyto hodinky se kromě designu liší také integrovaným GPS modulem a displejem typu AnyLight Hybrid, který by měl mít daleko lepší čitelnost na slunci.

Samotní běžci zcela jistě uvítají možnost nahrát si do svých hodinek Moto 360 Sport svoje oblíbené MP3 skladby a pohodlně je během samotného sportování poslouchat. Bohužel u tohoto modelu zatím Motorola neoznámila jeho přibližnou cenu, které tedy zatím bohužel není známá.

[adsr type="inteligent"]

Partneři webu

Náplně-levně.cz - prodejce levných náplní do tiskáren

Eminem - novinky a aktuality na EminemWorld.cz

RapCity - Žít hudbou, mít svůj styl

Akreditované IT kurzy a školenia

ttstuff.cz - Prodej mobilního příslušenství, drobné elektroniky, GoPro, PS, FOTO příslušenství

Správa sítě - Magazín o IT technologiích, počítačích serverech

Svetwebu.cz - Novinky ze světa IT a mobilních telefonů

Copyright © 2016 dotykovýSvět.cz, všechna práva vyhrazena, podléhá licenci CC BY-ND 4.0