Dropbox na Windows Phone dostal velkou aktualizaci

10. 06. 2015 Ondřej Vomočil
[adsr type="horizontal"]
Dropbox na Windows Phone dostal velkou aktualizaci

S datovými úložišti se v poslední době dá se říci roztrhl pytel. iCloud od společnosti Apple, Dropbox, OneDrive přímo od Microsoftu a nebo jejich v uvozovkách hlavní konkurent a velice oblíbená služba na zálohu všech dat – Dropbox.

Na Winodws Phone dostala tato aplikace pro zálohování veškerých dat od fotografií, přes muziku až po osobní data poměrně hodně velkou a zásadní aktualizaci a to jak samotného ovládání, ale také grafické stránky, což je jistě všem novým uživatelům, ale i těm stávajícím bude zamlouvat.

Kromě nového vzhledu dostala samotná aplikace Dropbox spousty užitečných novinek jako je například přizpůsobování vzhledu aplikace podle velikosti vaši obrazovky, což je velice užitečná funkce, kterou bohužel konkurenční aplikace nemají.

Další novinky jsou hromadné nahrávání souborů a stahování souborů přímo do mobilního telefonu, ale také nově i na paměťovou kartu. Další skvělá novinka je podpora nahrávání dat na Dropbox i z jiných aplikací, což se vždy může hodit. Můžete si takto například nasdílet kontakty, fotografie a další data.

Dropbox je velice užitečná aplikace pro nahrávání a hlavně pro zálohování Vašich dat. Můžete si dokoupit úložiště, nebo si jej pomocí různých úkolů, nebo třeba i soutěží rozšířit, což je opět velice příjemná věc. Dále si můžete nově upravovat samotný vzhled a možnosti zobrazení podle velikosti vašeho displeje, což je opět nesmírná novinka, kterou každý z Vás jistě uvítá.

V poslední době začíná poměrně hodně uživatelů používat Dropbox v týmu pro sdílení různých dat a dalších pracovních věcí, jelikož samotná aplikace funguje velice rychle, spolehlivě a hlavně dokonale u každého uživatele, který je do týmu zapojený.

Dropbox je tedy dokonalá aplikace, která Vám bude spolehlivě sloužit a nikdy nepřijdete o svoje data. O vaše data bude dokonale postaráno!

[adsr type="inteligent"]

Partneři webu

Náplně-levně.cz - prodejce levných náplní do tiskáren

Eminem - novinky a aktuality na EminemWorld.cz

RapCity - Žít hudbou, mít svůj styl

Akreditované IT kurzy a školenia

ttstuff.cz - Prodej mobilního příslušenství, drobné elektroniky, GoPro, PS, FOTO příslušenství

Správa sítě - Magazín o IT technologiích, počítačích serverech

Svetwebu.cz - Novinky ze světa IT a mobilních telefonů

Copyright © 2016 dotykovýSvět.cz, všechna práva vyhrazena, podléhá licenci CC BY-ND 4.0