Drawing Whisper – tichá pošta na iPadu

23. 07. 2015 Ondřej Vomočil
[adsr type="horizontal"]
Drawing Whisper – tichá pošta na iPadu

Jak již samotný nadpis dnešní recenze aplikace napovídá, budeme se společně bavit o aplikaci s názvem Drawing Whisper, která je určena pro zařízení s operačním systémem iOS od společnosti Apple, tedy je celkově určena pro hraní na iPadu.

Znáte tichou poštu? Musíte znát tichou poštu, tu zná dneska prakticky každý. A pokud si ji chcete zahrát, nicméně jenom v lepší a možná i daleko zábavnější formě, rozhodně zůstaňte, jelikož v dnešní recenzi si ukážeme aplikaci s názvem Drawing Whisper, která tichou poštu dokonale ovládá.

Hra je tedy určena pouze a jenom pro iPad a jejím cílem je pobavit lidi, kteří ji hrají, ale také klidně i lidi okolo. Jedná se opravdu o zábavnou hru, kterou si zcela jistě oblíbíte a díky tomu si zajistíte klidně i zábavu na celé horké odpoledne. Hodně záleží na lidské kreativitě a schopnostech poznávání věcí, tvarů a dalších předmětů, jelikož na tom je právě hra s názvem Drawing Whisper celkově založena.

Tichou poštu, neboli Drawing Whisper můžete hrát ve dvou režimech a to buď lokálně po internetu, nebo s celým okolním světem a veřejně. Záleží pouze a jenom na Vás, ale věřte, že veřejné hraní přinese daleko více zábavy a hlavně zkušeností.

Stačí si tedy založit přezdívku a jazyk pro ovládání celé aplikace. Herní princip je následně snadný a jednoduchý. Stejně jako u ostatních společenských her budete mít za úkol buď něco nakreslit podle zadání, nebo naopak napsat větu co je podle Vás na samotném obrázku.

Jakmile uděláte jeden z kroků, pošlete iPad s obrázkem dalšímu hráři, který si přečte zadání a vy následně kreslíte. Poté vše předáte třetímu hráři, kteý musí hádat co je na obrázku, předtím pochopitelně musíte nejdříve smazat písemné zadání prvního hráče. Jedná se o perfektní a zábavnou hru, kterou zcela jistě na svém iPadu musíte vyzkoušet.

[adsr type="inteligent"]

Partneři webu

Náplně-levně.cz - prodejce levných náplní do tiskáren

Eminem - novinky a aktuality na EminemWorld.cz

RapCity - Žít hudbou, mít svůj styl

Akreditované IT kurzy a školenia

ttstuff.cz - Prodej mobilního příslušenství, drobné elektroniky, GoPro, PS, FOTO příslušenství

Správa sítě - Magazín o IT technologiích, počítačích serverech

Svetwebu.cz - Novinky ze světa IT a mobilních telefonů

Copyright © 2016 dotykovýSvět.cz, všechna práva vyhrazena, podléhá licenci CC BY-ND 4.0