Draw a Stickman: EPIC 2

21. 12. 2015 Vladimír Wenglorz
[adsr type="horizontal"]
dq2cvKq

Draw a Stickman : EPIC 2

Jaké by to bylo, kdyby se hry neovládaly pomocí různých gamepadů, virtuálních joystiků, nebo snad za pomocí naklánění telefonu? Na tuto otázku odpovídá hra Draw a Stickman : EPIC 2. Její veškeré ovládání totiž spočívá v kreslení.

Zní to možná zvláštně, ale budete se divit, ono to funguje. Hned na začátku si musíte vybrat svého hrdinu. Vybrat není to správné slovo, nakreslit. Sice máte za úkol nakreslit stickmana, tedy jednoduchého panáčka, ale jestli si místo něho nakreslíte domek, autíčko, nebo motorovou pilu, hře to vadit nebude. Volba je tedy pouze na vás. Poté jste vypuštěni do světa, kde si zlo dělá, co chce a vy to musíte napravit.

Napravení zla spočívá v procházení vývojáři předem připraveného světa, kde se snažíte vyřešit lehké hádanky a bojujete proti potvorám. To vše samozřejmě pomocí kreslení, tedy chcete bojovat? Nakreslete si vlastní meč. Je opět jedno jestli váš meč bude mít podobu pirátské šavle, světelného meče, nebo obří mrkve. V tom právě spočívá krása celé hry. Pro jedince s alespoň špetkou kreativity hra nabízí mnoho možností jak se vyřádit.

draw_a_stickman_epic_2_2

Hra dokáže velmi jednoduše zabavit i dospělého jedince, ale je určená hlavně dětem a odpovídá tomu i celkové zpracování. Hra má velmi jednoduchou grafiku a i ovládání nepatří k nejsložitějším. Příběh má hra velmi jednoduchý, ale pro tento typ hry dostačující. Jediná věc, která by modernímu mobilnímu hráči na ní mohla vadit, by byla, že není zadarmo.

Jestli hledáte hru, kde si rozvinete své malířské umění, budete meset hledat dál. Jestli ovšem hledáte hru, na zimní večer, kde si můžete lehce popustit uzdu kreativitě, bude pro vás hra Draw a Stickman : EPIC 2 skvělým řešením. Mě se hra velmi líbila, konečně to bylo něco jiného, než jsme zvyklí a i proto si vysloužila hodnocení 8/10.

 

[adsr type="inteligent"]

Partneři webu

Náplně-levně.cz - prodejce levných náplní do tiskáren

Eminem - novinky a aktuality na EminemWorld.cz

RapCity - Žít hudbou, mít svůj styl

Akreditované IT kurzy a školenia

ttstuff.cz - Prodej mobilního příslušenství, drobné elektroniky, GoPro, PS, FOTO příslušenství

Správa sítě - Magazín o IT technologiích, počítačích serverech

Svetwebu.cz - Novinky ze světa IT a mobilních telefonů

Copyright © 2016 dotykovýSvět.cz, všechna práva vyhrazena, podléhá licenci CC BY-ND 4.0