Dr. Panda’s Restaurant 2 – otevřete si vlastní restauraci

25. 07. 2015 Ondřej Vomočil
[adsr type="horizontal"]
Dr. Panda’s Restaurant 2 – otevřete si vlastní restauraci

Na řadě je zde dnes další aplikace, tedy spíše hra, která je určena pro děti a nese název Dr. Panda’s Restaurant 2. Jedná se opět o hodně naučnou hru, kterou si jak vy samotní, tak i Vaše dítě během první minuty hraní oblíbíte a to nejen díky dokonalému zpracování, ale také hlavně díky moderní a líbivé grafiky, kde je vidět, že si na ni dal někdo opravdu hodně záležet. Grafika je propracovaná i do těch nejmenších detailů, což jistě vy oceníte a děti budou spokojeni, že mají krásně vybarvenou a celkově zpracovanou hru.

Jak samotný nadpis a názvem hry napovídá, díky hře s názvem Dr. Panda’s Restaurant 2 si budete moci otevřít svoji vlastní restauraci a nejen, že si ji otevřete, vy v ni sami budete pochopitelně v podobě zvídavé a šikovné pandy sami vařit. Tato hra je opět určena pro děti a to hlavně z toho důvodu, že získají dokonalý a poměrně hodně rychlý přehled o tom, jak se jednotlivé pokrmy vaří a připravují.

Dr. Panda’s Restaurant 2 – otevřete si vlastní restauraci

Například se můžete těšit na dokonalou pizzu jako od italského mistra, kterou sami uděláte, naservírujete na ni veškeré ingredience, které budete chtít a potřebovat, což je opět dokonalá a moderní věc, kterou si zcela jistě oblíbíte.

Hra s názvem Dr. Panda’s Restaurant 2 je opět určena pro samotné hraní na tabletech s operačním systémem iOS, tedy tablety od společnosti Apple, iPad. Otevřít si vlastní restauraci se může zdát jako poměrně velká sranda, ale nese to s sebou poměrně hodně velké úskalí, kterému se člověk musí zcela jistě vyhnout a se kterým musí jak se říká zápasit dokud nevyhraje.

Pokud chcete, aby bylo vaše dítě alespoň trošku zběhlé ve vaření atd, rozhodně mu pořiďte do iPadu hru s názvem Dr. Panda’s Restaurant 2, se kterou bude zcela jistě spokojený.

[adsr type="inteligent"]

Partneři webu

Náplně-levně.cz - prodejce levných náplní do tiskáren

Eminem - novinky a aktuality na EminemWorld.cz

RapCity - Žít hudbou, mít svůj styl

Akreditované IT kurzy a školenia

ttstuff.cz - Prodej mobilního příslušenství, drobné elektroniky, GoPro, PS, FOTO příslušenství

Správa sítě - Magazín o IT technologiích, počítačích serverech

Svetwebu.cz - Novinky ze světa IT a mobilních telefonů

Copyright © 2016 dotykovýSvět.cz, všechna práva vyhrazena, podléhá licenci CC BY-ND 4.0