Co nabídne Samsung Galaxy S6 mini?

05. 08. 2015 Ondřej Vomočil
[adsr type="horizontal"]
Co nabídne Samsung Galaxy S6 mini?

Jak má již tento výrobce mobilních telefonů zvykem, vždy uvede na trh novinku telefonu, nedávno například Samsung Galaxy S6 a nějakou dobu po uvedení této novinky představí i její menší verzi v podobě telefonu s přívlastkem mini. Udělal to tak již u telefonu Samsung Galaxy S3, S4 a dokonce i S5, takže představení telefonu Samsung Galaxy S6 mini nebylo žádným překvapením.

V každém případě se jedná zatím o spekulace, jelikož nebyly uvolněny oficiální parametry telefonu, které by byly ověřené a podložené – takže zatím se jedná pouze o spekulace a parametry telefonu se mohou ještě změnit.

Telefon by měl mít úhlopříčku 4,6” a rozlišení 1280 x 768 px. Jak bývá zvykem, vždy se jedná o menší telefon, než jeho velkého bratra, což je správně a domníváme se, že ani letos tomu nebude jinak.

Samsung Galaxy S6 mini bude tedy postavený na ještijádrovém Snapdragonu 808 o celkovém taktu 1,8 GHz, takže prakticky na stejném procesoru jako je LGG4. Dále bude mít S6 mini 2GB RAM, interní paměť na data bude celkově 16GB – nicméně bude rozšířitelná microSD kartou, což je vždy výhoda těchto mobilních telefonů.

Další uniklé informace ukazují, že by se mělo jednat o 16 MPx fotoaparát jako hlavní dominanta telefonu a přední fotoaparát a videokamerka budou mít velikost 5 MPx a bude disponovat full HD videem.

U telefonu Samsung Galaxy S6 mini budeme možná také počítat i s rychlým nabíjením, které jsme si zde na magazínu také popisovali. Bohužel s bezdrátovým nabíjením a snímačem prstů se budeme muset u S6 mini opět rozloučit, což je věčná škoda. Na druhou stranu by se mohl zachovat snímač srdečního tepu na zadní straně zařízení.

Jedná se o mobilní novinku, kterou si spíše více kupují ženy, jelikož se jedná o menší a elegantnější telefon, který je vždy připravený a není tak velký jako Samsung Galaxy S6.

[adsr type="inteligent"]

Partneři webu

Náplně-levně.cz - prodejce levných náplní do tiskáren

Eminem - novinky a aktuality na EminemWorld.cz

RapCity - Žít hudbou, mít svůj styl

Akreditované IT kurzy a školenia

ttstuff.cz - Prodej mobilního příslušenství, drobné elektroniky, GoPro, PS, FOTO příslušenství

Správa sítě - Magazín o IT technologiích, počítačích serverech

Svetwebu.cz - Novinky ze světa IT a mobilních telefonů

Copyright © 2016 dotykovýSvět.cz, všechna práva vyhrazena, podléhá licenci CC BY-ND 4.0