Co je to Instagram?

04. 03. 2015 Miroslav Tomšů
[adsr type="horizontal"]
Co je to Instagram?

Tato moderní sociální síť zasáhla v posledních letech postupně skoro celý svět, což je to nejlepší pro její propagaci a následně také celkové používání všech jejich uživatelů. Jedná se o moderní sociální síť pro sdílení fotografií, které můžete na svůj profil nahrávat a tím pádem je zpřístupnit svým přátelům. Na druhou stranu si můžete svůj profil uzavřít a fotografie zpřístupnit pouze a jenom vybraným lidem. Možnosti jsou neomezené a my se nyní společně podíváme na tuto dokonalou aplikaci, kterou si popíšeme.

Mezi své přátelé sdílíte fotografie, kde můžete pochopitelně umístit popisek, nějaké vybrané tagy pro lepší dohledatelnost a také místo, kde jste danou fotografii pořídili. Následně stačí vybrat jeden z několika přednastavených filtrů, které jsou připraveni pro vaši aplikaci. Filtrů je poměrně hodně a postupně nové a nové přicházejí – nicméně na druhou stranu filtry žádné používat nemusíte a můžete nahrávat fotky v původní kvalitě, což je mnohdy to nejlepší.

Jelikož se jedná o sociální síť, fotografie mohou dostávat obdobně jako na Facebooku své Like a to přes tlačítko srdíčka, které znamená, že se Vám daná fotografie někoho jiného libí. Fotografie můžete pochopitelně také komentovat a debatovat o nich – jedná se o skvělou věc, kterou můžete využít když Vás na libovolné fotografii něco zaujme, nebo se na druhou stranu chcete někoho optat na libovolnou věc.

Instagram byl nedávno koupen samotným velikánem Facebookem, kde nyní vyvíjí lepší ovladatelnost, rychlejší načítání fotografií a jistě i další skvělé novinky, které nás brzy na Instagramu čekají a na které se již nyní můžeme těšit.

Aplikace Instagram je použitelná pro všechny typy operačních systémů, což je skvělá věc, která rozhodně každého z Vás potěší. Pokud aplikaci pro sdílení fotografií ještě nepoužíváte, je rozhodně nejvyšší čas s tím něco udělat.

[adsr type="inteligent"]

Partneři webu

Náplně-levně.cz - prodejce levných náplní do tiskáren

Eminem - novinky a aktuality na EminemWorld.cz

RapCity - Žít hudbou, mít svůj styl

Akreditované IT kurzy a školenia

ttstuff.cz - Prodej mobilního příslušenství, drobné elektroniky, GoPro, PS, FOTO příslušenství

Správa sítě - Magazín o IT technologiích, počítačích serverech

Svetwebu.cz - Novinky ze světa IT a mobilních telefonů

Copyright © 2016 dotykovýSvět.cz, všechna práva vyhrazena, podléhá licenci CC BY-ND 4.0