CHYTRÝ NÁRAMEK – Sony SmartBand 2

22. 12. 2015 Eliška Drtilová
[adsr type="horizontal"]
sony-smartband-2-15

 

Sony je velmi aktivní společnost a kromě mobilů a hodinek produkuje také chytré náramky.

Druhá generace náramků SmartBand v sobě ukrývá pokročilý senzor srdečního tepu, který vám prozradí užitečné informace o vaší kondici, zdraví a dokonce i míře stresu. Upozorní vás, když vám bude někdo volat, psát SMS nebo email, díky vibracím a barevným LED diodám. Této náramek je určen k nepřetržitému nošení. Náramek SmartBand 2 má ergonomický tvar a je vyrobený z nejjemnějšího silikonu. Je k dostání v černé, bílé, pro dámy v růžové či v indigo modré barvě.

V aplikaci Lifelog si můžete prohlédnout data shromážděná za poslední týden, měsíc, rok nebo i déle. Můžete si je prohlédnout na časové ose. Zjistíte, jak vaše aktivity ovlivňují váš puls nebo námahu vašeho těla. Pomocí náramku  lze také  ovládat na dálku hudební přehrávač.

Díky certifikaci IP68 není problém si SmartBand 2 vzít například do bazénu, moře. Výrobce udává, že se s náramkem můžete ponořit až do 3 metrové hloubky. Po hodinovém nabíjení vydrží náramek až dva dny nabitý. Sony SmartBand 2 je kompatibilní se všemi smartphony s Androidem 4.4 Kitkat a novějším či iOS 8.2 a vyššími verzemi. Baterie nabízí kapacitu 58 mAh a hmotnost náramku je pouhých 25 gramů

Náramek umí také měřit délku a kvalitu spánku, což následně umožní zkoumat v grafických záznamech. Veškeré zaznamenané informace můžete procházet v aplikaci Lifelog, tato aplikace dokáže jednotlivé aktivity spojovat například s pořízenými fotografiemi či hudbou, kterou jste v danou chvíli poslouchali.

Cena se pohybuje okolo 3000 Kč
xl-2015-sony-smartband2-1

 

[adsr type="inteligent"]

Partneři webu

Náplně-levně.cz - prodejce levných náplní do tiskáren

Eminem - novinky a aktuality na EminemWorld.cz

RapCity - Žít hudbou, mít svůj styl

Akreditované IT kurzy a školenia

ttstuff.cz - Prodej mobilního příslušenství, drobné elektroniky, GoPro, PS, FOTO příslušenství

Správa sítě - Magazín o IT technologiích, počítačích serverech

Svetwebu.cz - Novinky ze světa IT a mobilních telefonů

Copyright © 2016 dotykovýSvět.cz, všechna práva vyhrazena, podléhá licenci CC BY-ND 4.0