Chytrý náramek LG Lifeband Touch

18. 06. 2015 Ondřej Vomočil
[adsr type="horizontal"]
Chytrý náramek LG Lifeband Touch

Pro český trh byl nedávno uvolněn chytrý náramek od společnosti LG, přesněji LG Lifeband Touch, který nejenom hezky vypadá, ale také nabízí i většinu základních funkcí. Samotnou použitelnost degraduje pouze a jenom špatně čitelný displej na sluníčku a průměrná výdrž baterie. LG LifeBand Touch opravdu dokonale vypadá a díky jeho nízké hmotnosti o něm nebudete prakticky vědět, že jej na ruce vůbec máte. Jeho celková hmotnost je krásných 45 gramů. Tělo je pochopitelně odolné proti stříkající vodě a nevadí mu tedy ani déšť.

Mezi hlavní klady tohoto sportovního náramku patří rozhodně jeho ergonomie a celkové zpracování, které se dobře nosí, což je pro uživatele to nejlepší, co si může přát. A jako další věc je zde dobré zmínit, že má poměrně hodně přesné měření kroků a dokonalou mobilní aplikaci pro iOS a Android. Po synchronizaci s mobilním telefonem můžete ze samotného náramku LG LifeBand Touch ovládat svoji muziku, což je opět nesmírná výhoda.

Na druhou stranu mezi zápory patří bohužel špatná čitelnost displeje na přímém sluníčku, průměrná výdrž na baterii a pouze a jenom základní funkce. Bohužel není aplikace pro mobilní telefony s operačním systémem Windows Phone, což je věčná škoda, jelikož lidé s tímto operačním systémem mají prakticky smůlu.

Náramek LG LifeBand Touch umí monitorovat počet ušlých kroků, vzdálenost, rychlost, ale také dobu samotného tréninku, spálené kalorie a také zobrazit informace o převýšení, které jsme zdolali. Tyto všechny informace zobrazí hlavně díky svému dokonalému tříosému akcelerometru a výškoměru. Bohužel měření tepu a další pokročilejší funkce zde nezvládáme, což je škoda.

O zobrazování těchto informací se postará 0,91” dotykový OLED displej s rozlišením 128 x 32 pixelů, který je v místnosti velice dobře čitelný. Displej se v případě nečinnosti automaticky po několika vteřinách vypne a aktivovat lze jednoduchým gestem, nebo poklepáním na samotný displej.

[adsr type="inteligent"]

Partneři webu

Náplně-levně.cz - prodejce levných náplní do tiskáren

Eminem - novinky a aktuality na EminemWorld.cz

RapCity - Žít hudbou, mít svůj styl

Akreditované IT kurzy a školenia

ttstuff.cz - Prodej mobilního příslušenství, drobné elektroniky, GoPro, PS, FOTO příslušenství

Správa sítě - Magazín o IT technologiích, počítačích serverech

Svetwebu.cz - Novinky ze světa IT a mobilních telefonů

Copyright © 2016 dotykovýSvět.cz, všechna práva vyhrazena, podléhá licenci CC BY-ND 4.0