Chystá Apple zakřivený iPhone?

15. 07. 2015 Ondřej Vomočil
[adsr type="horizontal"]
Chystá Apple zakřivený iPhone?

Sami jistě dobře víte, že společnost Apple je inovativní, moderní a hlavně vůdčí společnost, která již několik desítek let udává trendy v mobilních technologiích, ale také i co se týče notebooků, stolních počítačů a tabletů. Vlastně dnes nově i chytrých hodinek, které si od společnosti Apple můžete koupit v podobě Apple Watch.

V posledních měsících se nemluví prakticky o ničem jiném, než o zakřivených mobilních telefonech a jejich displejích. Každý odborník na to má svůj názor a rozhodně si ho nenechá nějakým způsobem vyvracet a přesně jeho domněnky jsou ty podložené a ověřené – je to pochopitelně hloupost a to jistě sami dobře víte.

Zakřivený iPhone se podle názoru naši redakce konat zatím rozhodně nebude a to hlavně z toho důvodu, že se jedná o nepodloženou a ne tolik otestovanou technologii, což znamená, že by si ji rozhodně Apple do svých zařízení nedal, jelikož by následně nemusel unést tíhu kritiky a dalších věcí, které by z toho mohli vyplynout.

Nicméně v každém případě se jedná o moderní technologii, které se lidé snaží postupem času přijít na kloub, nicméně jim to ještě nějakou dobu bude rozhodně trvat. Nevíme zda se jedná o moderní trend, ale samotní a ostatní výrobci mobilních zařízení v tomto zakřivení vidí jistý potenciál a chtějí mít zakřivené telefony a jejich displeje.

Osobně se domníváme, že se zase o tak luxusní záležitost nejedná, ale to jsou pouze osobní pocity. Navíc Apple je společnost, která musí mít všechny podklady ověřené, otestované a do něčeho co není roky vyzkoušené a podložené by rozhodně nešla a do svých zařízení by takovou součástku nezakomponovala. Proto je zřejmé, že zakřivený iPhone je zatím pouze fáma a rozhodně se v blízké době konat nebude, což je zcela logické.

[adsr type="inteligent"]

Partneři webu

Náplně-levně.cz - prodejce levných náplní do tiskáren

Eminem - novinky a aktuality na EminemWorld.cz

RapCity - Žít hudbou, mít svůj styl

Akreditované IT kurzy a školenia

ttstuff.cz - Prodej mobilního příslušenství, drobné elektroniky, GoPro, PS, FOTO příslušenství

Správa sítě - Magazín o IT technologiích, počítačích serverech

Svetwebu.cz - Novinky ze světa IT a mobilních telefonů

Copyright © 2016 dotykovýSvět.cz, všechna práva vyhrazena, podléhá licenci CC BY-ND 4.0