Chcete být milionářem?

30. 05. 2016 Barbora Koďousková
[adsr type="horizontal"]
04

Možná si ještě pamatujete vědomostní soutěž „Chcete být milionářem?“ která běžela v hlavním vysílacím čase na obrazovkách televize Nova. Stejně jako většina soutěží tohoto typu, je založena na položení otázky spolu s výběrem čtyř možných odpovědí. Při zvolení správné z nich se postupuje do dalšího kola. K dispozici jsou také tři typy nápovědy. Volba diváků – tedy zobrazení hlasů pro jednotlivé odpovědi od diváků v obecenstvu, přítel na telefonu, kdy můžete zavolat libovolnému příteli a položit mu danou otázku. Poslední nápovědou je 50 na 50, kdy se zredukují možné odpovědi pouze na dvě. Během jedné hry můžete každou z nich použít právě jednou.

V digitální verzi určené pro dotyková zařízení s mobilním operačním systémem Android vše funguje na dost podobném principu. Existují zde takzvané záchytné body, ke kterým se vracíte v případě zodpovězení špatné odpovědi – na nich zůstává daná „výhra“. Ve hře však už pokračovat nelze. Rozdíl je také v tom, že zde nehraje žádnou roli čas, aplikace nespouští časomíru, máte tak libovolnou dobu pro zodpovězení. Princip nápověd je také inspirován televizní předlohou. V tomto případě však nikomu nevoláte, ani nikdo nehlasuje. Respektive ano, ale obojí za vás dělá vaše chytré zařízení. Odpovědi nemusí být vždy na sto procent správné, většinou však realitě odpovídají. Během hry můžete kdykoliv skončit s výhrou, která se rovná aktuální částce – stejně jako je tomu v televizní předloze.

02

Po ukončení hry, ať už z důvodu špatného zodpovězení otázky, či z vlastní iniciativy, se objeví okno se statistikou, kde najdete mimo jiné maximální částku, které jste dosáhli. Své výsledky můžete poté sdílet na sociální síti Google +, kam se stačí přihlásit pomocí úvodní obrazovky. Na té najdete také tipy na další aplikace od vývojářů, kteří mají milionáře na svědomí. Mimoto ještě žebříček nejlepších výsledků dalších soutěžících.

03

[adsr type="inteligent"]

Partneři webu

Náplně-levně.cz - prodejce levných náplní do tiskáren

Eminem - novinky a aktuality na EminemWorld.cz

RapCity - Žít hudbou, mít svůj styl

Akreditované IT kurzy a školenia

ttstuff.cz - Prodej mobilního příslušenství, drobné elektroniky, GoPro, PS, FOTO příslušenství

Správa sítě - Magazín o IT technologiích, počítačích serverech

Svetwebu.cz - Novinky ze světa IT a mobilních telefonů

Copyright © 2016 dotykovýSvět.cz, všechna práva vyhrazena, podléhá licenci CC BY-ND 4.0