Česko kvíz – zjistěte co vše víte o své zemi

16. 07. 2016 Barbora Koďousková
[adsr type="horizontal"]
Screenshot_2016-04-25-19-34-51

Máte rádi vědomostní soutěže? Myslíte si, že jste odborníci na informace o České republice? Pak zde mám tip na hru právě pro Vás!

Její název zní trefně – Česko kvíz. Způsob hry je vcelku shodný s ostatními soutěžemi tohoto typu. Úkolem je správně zodpovědět patnáct otázek. Každá otázka má pouze jednu správnou odpověď. U každé z nich běží časový limit třiceti vteřin (pokud není využit žádný ze speciálních žolíků pro prodloužení času). Za nahrané body obdržíte mince, které se v obchodě dají směnit za žolíky (popsáno níže), případně dokoupit další otázky. Čím rychleji otázku zodpovíte, tím více obdržíte bodů. V případě špatné odpovědi se zobrazí tabulka s počtem získaných mincí, časem a správnou odpovědí. Body za jednotlivé hry se sčítají dohromady, nelze však pokračovat od poslední otázky. Umožněno je také sdílení výsledků s přáteli na sociálních sítích.

K dispozici jsou zde tři druhy nápověd. První z nich – s ikonou žárovky odebere dvě špatné odpovědi, jedná se tak o stejný princip jakým disponuje známější varianta padesát na padesát. Ikona stopek znázorňuje žolíka pro prodloužení času na zodpovězení otázky o dalších třicet vteřin. Dvě proti sobě jdoucí šipky (ikona shuffle) pak umožňují vyměnit otázku za jinou. Při vstupu jsou pak všechny zobrazeny v levném horním rohu obrazovky za pomoci zmíněných ikon. Jejich počet není nijak omezen.03Způsob provedení je jednoduchý, přesto se však nemíjí účinkem. Aplikace je velice stabilní a srozumitelná. Výhodou jsou důsledně aktualizované otázky, což by mělo zabránit jakýmkoliv nedorozuměním. Autor sám vybízí k případnému nahlášení jakýchkoliv nesrovnalostí, či chyb, v případě, že Vás Česko kvíz zaujme, můžete pomocí ikony „více her“ objevovat i další hry z jeho dílny.

Hra je určena pro dotyková zařízení s mobilním operačním systémem Android.

[adsr type="inteligent"]

Partneři webu

Náplně-levně.cz - prodejce levných náplní do tiskáren

Eminem - novinky a aktuality na EminemWorld.cz

RapCity - Žít hudbou, mít svůj styl

Akreditované IT kurzy a školenia

ttstuff.cz - Prodej mobilního příslušenství, drobné elektroniky, GoPro, PS, FOTO příslušenství

Správa sítě - Magazín o IT technologiích, počítačích serverech

Svetwebu.cz - Novinky ze světa IT a mobilních telefonů

Copyright © 2016 dotykovýSvět.cz, všechna práva vyhrazena, podléhá licenci CC BY-ND 4.0