CAT S50

07. 12. 2015 Eliška Drtilová
[adsr type="horizontal"]
CAT S50

Když se řekne Caterpillar (CAT), vybaví se většině žlutý buldozer nebo bagr. Caterpillar ale nevyrábí jen stroje, ale už nějakou dobu se zabývá i výrobou odolných telefonů. Model S50 nepatří mezi špičkové smartphony, ale jeho výbava není vůbec špatná. Tento telefon patří do rukou spíše aktivním uživatelům, kteří potřebují telefon používat například ve vlhkém prostředí nebo někde jinde, kde se ,,normální“ smartphony nedají používat.

Přístroj je odolný vůči nárazu a vibracím a navíc je vybaven displejem s odolným sklem s mimořádnou odolností proti poškrábání a tlaku. Splňuje vojenský standard MIL SPEC 810G – bez problému vydrží pád z výšky až 1,2 m. Díky certifikaci IP67 je odolný proti prachu a vodě do hloubky až 1m po dobu 30 minut. Telefon by však v praxi měl vydržet výrazně více. Zvládne také odolávat extrémním teplotám od -25 do 55°C.

Zařízení pochází z oficiální české distribuce s plnou podporou autorizovaného servisu na dva roky. Menu je samozřejmě v českém jazyce.

Telefon má nerozebíratelnou konstrukci, což zvyšuje odolnost. Na stranách najdeme výrazné šroubky a okolo čočky fotoaparátu se nachází stylizovaná matice. Záda telefonu jsou pogumované.  Operačním systémem je Android 4.4KitKat. Na telefonu se nenachází žádná ovládací tlačítka pod displejem. Baterie vydrží 2-4 dny, což je ve srovnání s jinými smartphony poměrně dobré. Díky vynikajícímu výkonu můžete smartphone využít i pro zábavu. Můžete hrát hry, sledovat videoklipy na velké obrazovce, poslouchat hudbu, brouzdat po internetu, komunikovat přes sociální sítě atd.

 

rozměry a hmotnost: 145 × 77 × 12,7 mm, 185 g
displej: 4,7“, kapacitní IPS LCD, 720 × 1 280, 312PPI
sítě: GSM, WCDMA, GPRS, EDGE, HSPA, LTE (150|50 Mb/s)
konektivita: microUSB Type-B, Wi-Fi 802.11 b/g/n, Bluetooth 4.0, GPS
paměť: 8 GB, microSDHC, RAM: 2 048 MB, baterie: 2 630 mAh
procesor: Qualcomm Snapdragon 400 (4× Cortex-A7, 1 200 MHz, 28nm)
operační systém: Google Android 4.4 (Kitkat)

 

Cat_S50_B15Q-3fotoaparát: 8MPx

[adsr type="inteligent"]

Partneři webu

Náplně-levně.cz - prodejce levných náplní do tiskáren

Eminem - novinky a aktuality na EminemWorld.cz

RapCity - Žít hudbou, mít svůj styl

Akreditované IT kurzy a školenia

ttstuff.cz - Prodej mobilního příslušenství, drobné elektroniky, GoPro, PS, FOTO příslušenství

Správa sítě - Magazín o IT technologiích, počítačích serverech

Svetwebu.cz - Novinky ze světa IT a mobilních telefonů

Copyright © 2016 dotykovýSvět.cz, všechna práva vyhrazena, podléhá licenci CC BY-ND 4.0