Car X Drift Racing

02. 01. 2016 Vladimír Wenglorz
[adsr type="horizontal"]
CarX Drift Racing v1.2.9 MOD APK+DATA (Unlimited Gold Coins)

Člověk se zájmem o závodní hry to na mobilních zařízeních má velice těžké, obzvláště když se nechce spokojit s arkádou, ve které je brzdový pedál sprosté slovo. Když ale pečlivě hledáte, můžete najít titul, který dokáže splnit i náročnější podání fyziky řízení. Jedním z těchto titulů je Car X Drift Racing.

Jak jste jistě z úvodu pochopili, jedná se o hru závodní a to takovou, kde chování auta připomíná skutečnost a ne krabici od banánů, jak jsme u některých závodních her zvyklí. To že má hra na mobilní hry výborný fyzikální model, naštěstí v tomto případě neznamená, že by grafická stránka nějak pokulhávala. Naopak, vypadá velice dobře a nemusela by se za ni stydět i hra z minulé generace konzolí.

CarX-Drift-RacingCarX-Drift-Racing-Apk-İndirCarX-Drift-Racing-para-hilesiCarX-Drift-Racing-araç-hilesiCarX-Drift-Racing-hileleriCarX-Drift-Racing-hileli-apk-dosyasıCarX-Drift-Racing-para-hilesi-apk-i

Co každého hráče potěší, je rozsáhlý výběr aut a tratí. Každá z tratí je velmi odlišná a nabízí člověku možnost pořádně se vyřádit. U aut je to velmi podobně. Nepřeberné množství, replik reálných aut, každé z nich se chová odlišně a vyžaduje od řidiče speciální zacházení. To že si auto ve hře koupíte, neznamená, že s ním budete moct jen na trať. Samozřejmě na trati budete skoro pořád, ale můžete s autem zajít i do garáže, kde si ho následně můžete vylepšit jak po vizuální, tak technické stránce.

Vizuální stránku hry jsem již chválil a naštěstí s chválou mohu pokračovat, i co se týče zvuku. Znění motoru, převodovky, nebo pískání pneumatik zní perfektně, dokonce i přes to, že se jedná o závodní hru, hudební doprovod je také na vysoké úrovni.

Hurá, tak ona existuje. Závodní hra na mobilní platformu bez jakýchkoliv kompromisů. Hledáte někde háček? Budete ho hledat dlouho a marně. Ještě více s podivem je, že vývojáři si za stažení neúčtují ani korunu. Ani ve hře z vás nikdo peníze netahá, nejste totiž omezeni typickým „modelem benzínu“, tedy že neexistuje prostředek, který by vám jakkoliv omezoval čas strávený za volantem. Hru jsem si zamiloval a nezbývá mi, než ji za její kvality ohodnotit maximem, 10/10.

 

[adsr type="inteligent"]

Partneři webu

Náplně-levně.cz - prodejce levných náplní do tiskáren

Eminem - novinky a aktuality na EminemWorld.cz

RapCity - Žít hudbou, mít svůj styl

Akreditované IT kurzy a školenia

ttstuff.cz - Prodej mobilního příslušenství, drobné elektroniky, GoPro, PS, FOTO příslušenství

Správa sítě - Magazín o IT technologiích, počítačích serverech

Svetwebu.cz - Novinky ze světa IT a mobilních telefonů

Copyright © 2016 dotykovýSvět.cz, všechna práva vyhrazena, podléhá licenci CC BY-ND 4.0