Bubble Adventure – zábavné kuličky

12. 07. 2015 Ondřej Vomočil
[adsr type="horizontal"]
Bubble Adventure

V dnešní recenzi se společně podíváme na aplikaci s názvem Bubble Adventure, což je dokonalá aplikace v každém svém směru, je určena pro mobilní telefony s operačním systémem Android a hlavně je také zcela zdarma, což je informace, která rozhodně potěší nejednoho uživatele.

Jedná se prakticky o celou řadu her, které se skrývají právě v jedné samotné hře, což je ideální věc, kterou si zcela jistě oblíbíte a to hlavně díky skvělé hratelnosti, velké oblíbenosti a také tomu, že můžete hrát hru s názvem Bubble Adventure celé dlouhé hodiny.

S hrou Bubble Adventure se rozhodně nudit nebudete. Hra obsahuje dostatek napětí, celkového vzrušení a také všechny potřebné úrovně hraní, které jsou mezi samotnými uživateli oblíbené. V každém případě se jedná o hru, která je plná dobrodružství, které je nakombinováno s vtipem a inovací do klasické střílečky bublin, kterou rozhodně všichni znáte. Vašim úkolem je sbírat například šišky z lesa Arktidy a to celé přes řadu překážek.

Bubble Adventure

Hra Bubble Adventure má také svoje různé podoby a jednou hrajete na letišti, podruhé na autobusu nebo vlaku a potřetí zase úplně někde jinde – v tom je také hra zajímavá, že rozhodně není jednotvárná a nemá nudné úseky, kdy by se bohužel samotný člověk nudil a nevěděl jak dál.

Cílem hry je tedy kombinovat stejně barevné bubliny k sobě – když se jich dostatečný počet nakumuluje, bubliny prasknou a Vám se na konto připíšou další body. Úplným cílem hry je tedy barevně vymazat tímto popsaným způsobem všechny bubliny na obrazovce, kde máte prostor pro ukázání svých herních schopností a také smyslu přemýšlení do budoucna, což je rozhodně dobré trénovat.

Hra Bubble Adventure obsahuje až 150 náročných herních úrovní, které se odehrávají v různých lokalitách jako jsou louky, džungle, pouště nebo například i moře.

[adsr type="inteligent"]

Partneři webu

Náplně-levně.cz - prodejce levných náplní do tiskáren

Eminem - novinky a aktuality na EminemWorld.cz

RapCity - Žít hudbou, mít svůj styl

Akreditované IT kurzy a školenia

ttstuff.cz - Prodej mobilního příslušenství, drobné elektroniky, GoPro, PS, FOTO příslušenství

Správa sítě - Magazín o IT technologiích, počítačích serverech

Svetwebu.cz - Novinky ze světa IT a mobilních telefonů

Copyright © 2016 dotykovýSvět.cz, všechna práva vyhrazena, podléhá licenci CC BY-ND 4.0