Bubbla – povedená logická hra

16. 07. 2015 Ondřej Vomočil
[adsr type="horizontal"]
Bubbla - logická hra

Máte rádi oddechové hry, kdy se pohodlně usadíte, relaxujete, ale na druhou stranu mozek nevypínáte a přemýšlíte nad samotnou hrou? Pokud ano, přesně pro Vás je zde hra s názvem Bubbla. Jedná se o poměrně starší hru, kdy její vývoj začínal v roce 2006 a shodou okolností nedaleko od nás, na Slovensku, kdy si jeden vývojář řekl, že by si chtěl udělat svoji hru pro relaxování, ale na druhou stranu také pro přemýšlení.

Jak již samotný název hry Bubbla napovídá, nebude se jednat o nic jiného, než o dokonalou hru, kde v hlavní roli budou zcela jistě bubliny. Ano, je tomu doopravdy tak jak se domníváme. Jedná se o zábavní, ale také i logickou hru, kdy je Vašim úkolem spojit několik barevných bublin, které se jako mávnutím kouzelného produktu smažou a na Vaše konto se přičtou požadované body. Jedná se opravdu o hodně snadnou a jednoduchou hru, kde nejsou neustále jenom samé bubliny, ale také i jiné předměty, věci, nebo klidně i živočichové – toto právě dělá hru zábavnou a pro odreagování daleko lepší.

Bubbla – povedená logická hra

Například se zde mohou vyskytovat veselé mořské ryby, které jsou dokonale nafouknuté a když splníte požadovaný úkol a několik barev spojíte u sebe, pochopitelně ryba praskne a přičte se Vám dalších několik bodů. Jedná se o poměrně hodně oblíbenou a na druhou stranu nenáročnou hru, kterou si můžete do svého mobilního telefonu s operačním systémem Android nainstalovat právě klidně i vy.

Navíc je zde dobrá zpráva, že hra s názvem Bubbla je kompletně určena zdarma, což je dokonalé a díky tomu se jedná o povedenou a logickou hru, která zcela jistě nesmí chybět b žádném mobilním telefonu.

Je dokázáno, že se u hry s názvem Bubbla dokonale přemýšlí, což je opět plusový bod, který můžeme přisunout na její pomyslné skóre, díky čemuž zjistíte o jak dokonalou hru se jedná.

[adsr type="inteligent"]

Partneři webu

Náplně-levně.cz - prodejce levných náplní do tiskáren

Eminem - novinky a aktuality na EminemWorld.cz

RapCity - Žít hudbou, mít svůj styl

Akreditované IT kurzy a školenia

ttstuff.cz - Prodej mobilního příslušenství, drobné elektroniky, GoPro, PS, FOTO příslušenství

Správa sítě - Magazín o IT technologiích, počítačích serverech

Svetwebu.cz - Novinky ze světa IT a mobilních telefonů

Copyright © 2016 dotykovýSvět.cz, všechna práva vyhrazena, podléhá licenci CC BY-ND 4.0