Beddit – kvalitní spánek je základ

23. 06. 2015 Ondřej Vomočil
[adsr type="horizontal"]
Beddit – kvalitní spánek je základ

Když se člověk dobře vyspí, jeho den je pak daleko lepší, než když se vyspí málo a ještě k tomu špatně. Jedná se již o roky podložené věci, které jsou jasné a zřetelné. Na trh přišla novinka v podobě produktu s názvem Beddit, což je ideální pro všechny z nás, kteří chtějí vědět něco více o svém spánku a nějakým způsobem ho delší dobu sledovat a také vyhodnocovat.

Jedná se celkově o takové malý nenápadný proužek, který je napojený dejme tomu na svoji technickou základnu a díky tomu je možné právě sledovat váš spánek a aktivitu během něj. V dnešní době je spánek velice důležitý, jelikož lidé spí bohužel díky práci a dalším okolnostem velice málo, což je nesmírná škoda a rozhodně to pro samotného člověk na ní vůbec dobré, když spí málo.

Tento pásek Beddit si dáte na svoji matraci a pod prostěradlo, spárujete se svojí domácí WiFi sítí a také aplikací v mobilním telefonu a následně již jen spíte. Po několika dnes doporučujeme prvně aplikaci synchronizovat a zjistit, jak vlastně spíte a jaká je vaše celková aktivita během spánku.

Díky produktu Beddit zjistíte poměrně hodně zajímavých informací, které například ovlivňují Váš samotný spánek, což je rozhodně jenom a jenom dobře, jelikož tyto poznatky můžete dále a dále promítat a zpracovávat do vašeho života, díky čemuž si postupem času můžete zajistit daleko lepší, kvalitnější a veselejší spánek, což je pro každého z nás jako kdyby vyhrál Nobelovu cenu.

Je důležité si uvědomit, že spánek k životu prostě patří a lidé by se podle toho měli také chovat a díky pásku Beddit jej nyní můžete dokonale sledovat a to nejen jak dlouho spíte, ale také jak se v noci otáčíte z boku na bok, jaká byla vaše teplota během spánku, jakým způsobem vlastně spíte, na jaké straně se Vám nejlépe spí a dalších nespočet věcí, které můžete sledovat.

[adsr type="inteligent"]

Partneři webu

Náplně-levně.cz - prodejce levných náplní do tiskáren

Eminem - novinky a aktuality na EminemWorld.cz

RapCity - Žít hudbou, mít svůj styl

Akreditované IT kurzy a školenia

ttstuff.cz - Prodej mobilního příslušenství, drobné elektroniky, GoPro, PS, FOTO příslušenství

Správa sítě - Magazín o IT technologiích, počítačích serverech

Svetwebu.cz - Novinky ze světa IT a mobilních telefonů

Copyright © 2016 dotykovýSvět.cz, všechna práva vyhrazena, podléhá licenci CC BY-ND 4.0