Balight – ohromte svým kolem

25. 11. 2015 Romana Cenková
[adsr type="horizontal"]
6

Balight, chytrý produkt který odstartoval letos v říjnu, změní Vaše kolo k nepoznání. Můžete si být jisti, že zaujmete každého. Jedná se o produkt, který mají na svědomí v Číně a posouvá nudnou jízdu na kole zcela jinam.

A o co se jedná? Jde o propojení obrazu s telekomunikační technologií prostřednictvím diod, které nainstalujete na své kolo a propojíte s aplikací v mobilním telefonu ve které si zvolíte nebo vyrobíte obrázek či animaci. Ta je poté prostřednictvím diod „promítána“ na Vašem kole. Zvolený obraz je zobrazen ve 2D nebo 3D rozlišení a může být statický nebo v pohybu.  Záleží čistě jen na Vás. Podporované formáty jsou GIF, JPG, PNG a BMP. Jelikož tvůrci opravdu mysleli na to, aby každý mohl vyniknout, i diody se dají pořídit v různých barevných provedeních. Odlišíte se tak i v případě, že s Vašim kolem jen stojíte a nic se „nepromítá“.

1

Na stránkách výrobce, kde si produkt můžete za 199 dolarů zakoupit, najdete také návod k instalaci, která vypadá celkem jednoduše a diody je možné instalovat na kola různých velikostí. Následné ovládání aplikace, která je dostupná pro IOS i Android, vypadá také prostě. Obrázek si můžete zvolit z galerie nebo si namalovat svůj vlastní a ti šikovnější si dokonce mohou vyrobit svoji vlastní animaci. V případě, že Vás zvolený obraz omrzí, jeho změna je velmi jednoduchá. Jen v aplikaci kliknete na jiný. Vaše individualita je tak vždy zaručena. Co se týká baterie, výrobce uvádí, že výdrž je 4-10 hodin dle náročnosti na obraz, který zajišťuje grafické rozlišení 1,6 milionů barev.

7

5

Kromě samotného odlišení kol, Balight přichází ještě s jednou vychytávkou v aplikaci kdy si prostřednictvím GPS může uživatel na mapě zobrazit aktuální polohu všech svých Balight partnerů. Můžete tak pořádat srazy kde předvedete své kolo.

Produkt byl na trh uveden v pravý čas, kdy je možné ho objednat a doručit do vánoc. Máte tak zaručen zajímavý dárek pro milovníky cyklistiky i pro rekreační jezdce. Celkový balík by měl vážit cca 500g, takže tak akorát a navíc to nebude „měkký“ dárek a to je u vánoc od nepaměti  jedno z důležitých kritérií.

[adsr type="inteligent"]

Partneři webu

Náplně-levně.cz - prodejce levných náplní do tiskáren

Eminem - novinky a aktuality na EminemWorld.cz

RapCity - Žít hudbou, mít svůj styl

Akreditované IT kurzy a školenia

ttstuff.cz - Prodej mobilního příslušenství, drobné elektroniky, GoPro, PS, FOTO příslušenství

Správa sítě - Magazín o IT technologiích, počítačích serverech

Svetwebu.cz - Novinky ze světa IT a mobilních telefonů

Copyright © 2016 dotykovýSvět.cz, všechna práva vyhrazena, podléhá licenci CC BY-ND 4.0