Asphalt 8: Airborne

14. 01. 2016 Barbora Koďousková
[adsr type="horizontal"]
01

Asphalt 8: Airborne je pokračování úspěšné závodní série Asphalt od Gameloftu. Jedná se o arkádovou hru obsahující několik druhů závodů. Hra disponuje velice kvalitním grafickým zpracováním. Zahrát si ji můžete jak na zařízeních s Androidem, iOS tak Windows Phone.

Po načtení hry se zobrazí garáž se všemi vlastněnými auty. V horní liště je zobrazen počet vydělaných peněz, za které je umožněno auto postupně vylepšovat, nebo zakoupit zcela nové. Dále pak množství hvězd získaných za jízdu v jednotlivých závodech. Pomocí nich se odemykají další úrovně, v nichž se nachází další závody. K dispozici je také multiplayer. Po propojení s Facebookem též žebříček hráčů.0204Ovládání hry je naprosto jednoduché. Vůz se řídí naklápěním telefonu do stran. Kliknutím do pravé strany obrazovky se spustí nitro a do levé v kombinaci s nakloněním zařízení se spustí režim driftu. Pouhým kliknutím se pak brzdí. Ovládání rychlosti, nebo řazení probíhá automaticky. Na dráze jsou různě rozmístěny rampy a nitra za ně jsou získávány hvězdy umožňující postup do dalších úrovní. To samé platí o ničení ostatních aut. Závody probíhají v několika městech celého světa.

Během načítání jednotlivých závodů se zobrazí úkoly, které je třeba splnit pro získání maximálního počtu hvězd a pravidla speciálních tratí. Classic – jedná se o klasický rychlostní závod – kdo dojede první, vyhraje. Elimination – během jízdy je v různých časových intervalech odpočítáván čas. Potom co čas skončí je vždy vyřazen poslední jedoucí závodník. Knockdown – cílem je během časového limitu zničit více aut, než soupeř.  Infected je typ závodu, jenž se v této arkádě vyskytuje poprvé. Po výjezdu ze startu je infikován závodník jedoucí na posledním místě. Pokud do vás toto auto narazí, jste taktéž nakaženi. Auto zezelená a spustí se nekonečné nitro, to trvá, dokud nedojde předurčený čas a auto nevybouchne. Čas výbuchu se dá oddálit vrážením do dalších aut, driftováním atd. Po výbuchu jste samozřejmě vráceni zpět na dráhu už však s časovou ztrátou. V rámci Gate driftu jsou na trati umístěné modře označené brány, za projetí jimi driftem se získávají body. Během časového limitu je třeba nasbírat minimální počet 7000 bodů.1617Příjemné grafické prostředí, množství aut a rozmanitost tratí dělá z této hry příjemné odreagování a zábavu.

[adsr type="inteligent"]

Partneři webu

Náplně-levně.cz - prodejce levných náplní do tiskáren

Eminem - novinky a aktuality na EminemWorld.cz

RapCity - Žít hudbou, mít svůj styl

Akreditované IT kurzy a školenia

ttstuff.cz - Prodej mobilního příslušenství, drobné elektroniky, GoPro, PS, FOTO příslušenství

Správa sítě - Magazín o IT technologiích, počítačích serverech

Svetwebu.cz - Novinky ze světa IT a mobilních telefonů

Copyright © 2016 dotykovýSvět.cz, všechna práva vyhrazena, podléhá licenci CC BY-ND 4.0