Apple Watch trhá prodejní rekordy

06. 08. 2015 Ondřej Vomočil
[adsr type="horizontal"]
Apple Watch trhá prodejní rekordy

Apple Watch od společnosti Apple není zřejmě třeba nějakým způsobem sáhodlouze představovat a každá z nás, který se pohybujeme denně na internetu jsme si přečetli rozhodně se zájmem hned několik článků, prohlédli si pár videí a další věci, které nás zajímají. Jedná se celkově o hodně zajímavý produkt, ale také na druhou stranu novinku ze strany společnosti Apple.

Nedá se říci, že by chytré hodinky byly nějakým způsobem převratné a jedinečné – podobné hodinky jsou zde již zhruba dva roky, co se na našem, ale i světovém trhu tyto hodinky začaly vyrábět, nicméně na druhou stranu nebyl by to Apple, kdyby nepřidal svoji přidanou hodnotu, která dělá ze samotných v uvozovkách obyčejných hodinek něco více, něco jedinečného a moderního.

Apple Watch také hned po svém uvedení začaly trhat prodejní rekordy, což je opět věc, na kterou jsme u společnosti Apple zvyknutí – pokaždé když se představí nějaký noví a jedinečný produkt, lidé jsou schopni čekat dlouhé hodiny a někdy třeba i dny přes prodejnami Apple Store a vyčkat si neskutečně dlouhou frontu na svůj vysněný produkt. A je prakticky jedno, zda se jedná o nové hodinky Apple Watch, nový iPhone, MacBook nebo třeba iPad – Apple je prostě celosvětový fenomén, který láme prodejní rekordy a lidé ho prostě chtějí.

clanky-naplnelevne

Na českém trhu nejsou a zřejmě asi ani nebudou hodinky volně v prodeji, nicméně na druhou stranu neváháme vycestovat do přilehlých zemí jako je například Německo, kde si svoje Apple Watch můžeme zakoupit.

Vybrat si dokáže rozhodně každý, což je další věc, kterou na Apple milujeme. Jedná se sice o hodinky, ale jsou vyráběny ve dvou velikostech, ale také různých barevných provedeních, kde si i jako samotný pásek a řemen můžeme vybrat hezky barevně gumové, nebo ocelové či elegantní, které jsou hodně kupovány hlavně ženami.

[adsr type="inteligent"]

Partneři webu

Náplně-levně.cz - prodejce levných náplní do tiskáren

Eminem - novinky a aktuality na EminemWorld.cz

RapCity - Žít hudbou, mít svůj styl

Akreditované IT kurzy a školenia

ttstuff.cz - Prodej mobilního příslušenství, drobné elektroniky, GoPro, PS, FOTO příslušenství

Správa sítě - Magazín o IT technologiích, počítačích serverech

Svetwebu.cz - Novinky ze světa IT a mobilních telefonů

Copyright © 2016 dotykovýSvět.cz, všechna práva vyhrazena, podléhá licenci CC BY-ND 4.0