Apple Watch – revoluce?

27. 05. 2015 Ondřej Vomočil
[adsr type="horizontal"]
Apple Watch - revoluce?

Na chytré hodinky od společnosti Apple jsme čekali poměrně hodně dlouhou dobu, nicméně na druhou stranu jsme se dočkali a sami můžete s klidným svědomím říci, že se jedná o revoluční produkt, kterým opět Apple předběhl svoji konkurenci o několik let.

Apple Watch jsou revoluční hodinky, které Vás doslova a do písmene ohromí hlavně designem a formou zpracování, která je jako vždy dokonalá, moderní a hlavně promyšlená a propracovaná i do toho nejmenšího detailu, který Vás napadne.

Mnoho lidí si myslí, že chytré hodinky rozhodně v žádném případě nemohou prakticky využít, nicméně pokud si je navléknete na svoji ruku a pouhý jeden den používáte, Vaše názory a myšlenky se natolik změní, že začnete uvažovat a přemýšlet, kde si svoje Apple Watch můžete koupit.

Navíc je v případě společnosti Apple velice příjemné to, že si můžete svoje hodinky vybrat ve dvou základních verzích, které jsou jiné co se týče velikosti, ale také co se týče barevného provedení. Pro mnoho lidí se tak hodinky Apple Watch stávají dokonalý módní doplněk, který ladí k oblečení a dalším věcem.

Opět je zde vidět, že společnost Apple nevydala v uvozovkách jenom chytré hodinky, ale propracovaný produkt, který je radost vlastnit, čímž získáte dokonalou nadvládu nad svým životem a všechny informace máte jak se říká jako na dlani, nebo spíše v tomto případě jako na předloktí.

Díky těmto chytrým hodinkám budete vědět prakticky všechny informace z Vašeho iPhone daleko rychleji a nebudete jej muset ve většině případů ani vytahovat z kapsy.

Jediná věc, která byla v prvních recenzích Apple Watch hodně vytýkána byla jejich výdrž, která byla stanovena na necelých 18 hodin provozu, což je uznejme sami poměrně hodně málo.

Nicméně první majitelé, kteří svoje Apple Watch již mají si nemohou stěžovat a hodinky jim vydrží klidně i dva dny provozu, což je již velice příjemná hodnota.

[adsr type="inteligent"]

Partneři webu

Náplně-levně.cz - prodejce levných náplní do tiskáren

Eminem - novinky a aktuality na EminemWorld.cz

RapCity - Žít hudbou, mít svůj styl

Akreditované IT kurzy a školenia

ttstuff.cz - Prodej mobilního příslušenství, drobné elektroniky, GoPro, PS, FOTO příslušenství

Správa sítě - Magazín o IT technologiích, počítačích serverech

Svetwebu.cz - Novinky ze světa IT a mobilních telefonů

Copyright © 2016 dotykovýSvět.cz, všechna práva vyhrazena, podléhá licenci CC BY-ND 4.0