Apple Watch dostávají první aktualizace

23. 06. 2015 Ondřej Vomočil
[adsr type="horizontal"]
Apple Watch dostávají první aktualizace

Sice ještě nejsou uvedeny chytré hodinky od společnosti Apple na našem trhu dlouho, nicméně již mají první aktualizaci, která vychytává chybky, na které uživatelé během prvního měsíce testování a zkoušení svých hodinek narazili. Jedná se o dokonalou věc, kdy lidé sami testují a zkoušejí všechny zákoutí hodinek a následně reportují případné chyby a další projevené věci, které mohou nějakým způsobem pomoci i milionům dalších uživatelů.

Vyšla tedy první aktualizace Apple Watch a to s pořadovým číslem 1.0.1, jak symbolické. Hodinky Apple Watch jsou v prodeji teprve necelý měsíc a například v České republice ještě nejsou oficiálně z zakoupení a lidé si pro svoje Apple Watch jezdí do okolních států, kde hodinky sice jsou, ale je po nich neuvěřitelně velká poptávka, což je jak jistě znáte u společnosti Apple tak nějak normální. Je uvedený nějaký nový produkt a po světě se začne kolovat, že lidé jej musejí mít hned ten druhý den a nejlépe pět minut po celosvětovém představení.

Jedná se o poměrně hodně velké davové šílenství, které díky společnosti Apple zachvátí najednou celý svět, což je poměrně hodně úsměvné, nicméně to rozhodně o něčem svědčí.

Zlepšení výkonu se díky aktualizaci dočkala rozhodně Siri, která pomáhá ovládat hodinky daleko lépe a snadněji, ale také aktualizaci dostalo měření aktivit, které je nyní přesnější, dále schopnost počítat kalorie při sálové cyklistice a veslovacím trenažéru. Dále se lépe počítají aktivity při venkovních sportech jako je samotný běh nebo klidně i schůze. Přidáno bylo zobrazování také nových Emoji ikonek a další podpora cizích jazyků.

Apple Watch jsou nyní nejlepší hodinky na světě co se týče ovládání, svoji funkčnosti a hlavně dokonale zapadají jak se říká do celé jablečné rodiny iPhone, iPad a MacBook nebo iMac. Hodinky do toho tak nějak prostě patří a patřit budou.

[adsr type="inteligent"]

Partneři webu

Náplně-levně.cz - prodejce levných náplní do tiskáren

Eminem - novinky a aktuality na EminemWorld.cz

RapCity - Žít hudbou, mít svůj styl

Akreditované IT kurzy a školenia

ttstuff.cz - Prodej mobilního příslušenství, drobné elektroniky, GoPro, PS, FOTO příslušenství

Správa sítě - Magazín o IT technologiích, počítačích serverech

Svetwebu.cz - Novinky ze světa IT a mobilních telefonů

Copyright © 2016 dotykovýSvět.cz, všechna práva vyhrazena, podléhá licenci CC BY-ND 4.0