Apple představí nový iPhone 9. září

01. 09. 2015 Ondřej Vomočil
Apple představí nový iPhone 9. září

Konečně je to venku! Každý fanoušek, který má rád mobilní telefony, nebo celkově chytré technologie a sleduje okolní scénu, rozhodně ví, že Apple je dnešní vládce prakticky všeho. Jedná se o nejpokrokovější firmu na světě, který svými produkty jednak nemá konkurenci a je hlavně několik let dopředu co se týče jak samotného designu, tak i funkčností a dalších věcí.

Jistě víte, že minulý rok byly představeny nové iPhony, již šestá řada a tyto telefony doslova a do písmene převrátili Apple naruby. Jedná se o moderní, dokonale ovladatelné a designově vytříbené mobilní telefony, které jsou oblíbené jak u dnešní mládeže, tak i podnikatelů, kteří potřebují mobilní telefon na práci, ale také i u samotných starších lidí, kteří mají tu výhodu, že se iPhone a jeho celý operační systém snadno ovládá.

Jak samotný nadpis napovídá, společnost Apple představí již za pár dní, tedy přesněji devátého září nové iPhony. Jedná se opět o velkou věc a obrovskou konferenci, kterou budou sledovat miliony lidí po celém světě. Toto je na Applu jedinečné – každé představování nových produktů je velká událost, kterou má Apple zmáknutou do posledního detailu a to od dokonalé prezentace, stylu samotného prezentování až po uvedení produktů na trh hned druhý den od samotné konference.

Jedná se i o samotnou firemní kulturu, kde si zakládají na spolupráci, kvalitních materiálech pro samotné produkty, ale také hlavně o tom, aby se o pracích a produktech, které ještě nejsou uvedeny na samotný trh prakticky vůbec nevědělo a to je celé kouzlo uváděných produktů. Jedná se o moderní a hlavně přehledné věci, které dávají smysl a dokonale do sebe zapadají.

Proto i letošní nové iPhony jsou naprostou novinkou a velkou tajnou akcí, o které se zatím bohužel neví žádná informace a to jak o tvaru, velikosti i samotném vybavení telefonu. Apple je v tomto směru dokonalý tajnůstkář a nikdy nechce, aby o nových produktech unikly nějaké informace ven z jejich firmy – na druhou stranu je to logické a pro celý svět se jedná o novinku a překvapivé zprávy, na které si vždy rádi počkají.

Sledujte nás

 • Partneři webu

  Náplně-levně.cz - prodejce levných náplní do tiskáren

  Eminem - novinky a aktuality na EminemWorld.cz

  RapCity - Žít hudbou, mít svůj styl

  Akreditované IT kurzy a školenia

  ttstuff.cz - Prodej mobilního příslušenství, drobné elektroniky, GoPro, PS, FOTO příslušenství

  Správa sítě - Magazín o IT technologiích, počítačích serverech

  Svetwebu.cz - Novinky ze světa IT a mobilních telefonů

  Copyright © 2016 dotykovýSvět.cz, všechna práva vyhrazena, podléhá licenci CC BY-ND 4.0