Apple představí nový iPhone 9. září

01. 09. 2015 Ondřej Vomočil
[adsr type="horizontal"]
Apple představí nový iPhone 9. září

Konečně je to venku! Každý fanoušek, který má rád mobilní telefony, nebo celkově chytré technologie a sleduje okolní scénu, rozhodně ví, že Apple je dnešní vládce prakticky všeho. Jedná se o nejpokrokovější firmu na světě, který svými produkty jednak nemá konkurenci a je hlavně několik let dopředu co se týče jak samotného designu, tak i funkčností a dalších věcí.

Jistě víte, že minulý rok byly představeny nové iPhony, již šestá řada a tyto telefony doslova a do písmene převrátili Apple naruby. Jedná se o moderní, dokonale ovladatelné a designově vytříbené mobilní telefony, které jsou oblíbené jak u dnešní mládeže, tak i podnikatelů, kteří potřebují mobilní telefon na práci, ale také i u samotných starších lidí, kteří mají tu výhodu, že se iPhone a jeho celý operační systém snadno ovládá.

Jak samotný nadpis napovídá, společnost Apple představí již za pár dní, tedy přesněji devátého září nové iPhony. Jedná se opět o velkou věc a obrovskou konferenci, kterou budou sledovat miliony lidí po celém světě. Toto je na Applu jedinečné – každé představování nových produktů je velká událost, kterou má Apple zmáknutou do posledního detailu a to od dokonalé prezentace, stylu samotného prezentování až po uvedení produktů na trh hned druhý den od samotné konference.

Jedná se i o samotnou firemní kulturu, kde si zakládají na spolupráci, kvalitních materiálech pro samotné produkty, ale také hlavně o tom, aby se o pracích a produktech, které ještě nejsou uvedeny na samotný trh prakticky vůbec nevědělo a to je celé kouzlo uváděných produktů. Jedná se o moderní a hlavně přehledné věci, které dávají smysl a dokonale do sebe zapadají.

Proto i letošní nové iPhony jsou naprostou novinkou a velkou tajnou akcí, o které se zatím bohužel neví žádná informace a to jak o tvaru, velikosti i samotném vybavení telefonu. Apple je v tomto směru dokonalý tajnůstkář a nikdy nechce, aby o nových produktech unikly nějaké informace ven z jejich firmy – na druhou stranu je to logické a pro celý svět se jedná o novinku a překvapivé zprávy, na které si vždy rádi počkají.

[adsr type="inteligent"]

Partneři webu

Náplně-levně.cz - prodejce levných náplní do tiskáren

Eminem - novinky a aktuality na EminemWorld.cz

RapCity - Žít hudbou, mít svůj styl

Akreditované IT kurzy a školenia

ttstuff.cz - Prodej mobilního příslušenství, drobné elektroniky, GoPro, PS, FOTO příslušenství

Správa sítě - Magazín o IT technologiích, počítačích serverech

Svetwebu.cz - Novinky ze světa IT a mobilních telefonů

Copyright © 2016 dotykovýSvět.cz, všechna práva vyhrazena, podléhá licenci CC BY-ND 4.0