Apple iOS 9 přinese revoluci

21. 06. 2015 Ondřej Vomočil
[adsr type="horizontal"]
Apple iOS 9 přinese revoluci

Na podzim letošního roku by měl být společností Apple uvolněný také nový operační systém pro iPhone a iPady iOS. Jedná se již o celkem deváté pokračování – mnozí z Vás si řeknou, že na devátý pokus již nejde tak precizní společností jako Apple je nic vylepšovat, ale opak je pravdou. Jedná se o devátou verzi, která má poměrně hodně novinek, které si lidé zamilují a celkově opět posune ovládání a chápání mobilního telefonu na jinou metu. iOS 9 by měl být tedy podle poslední konference představený někdy na podzim, kdy má Apple pravidelné konference – tedy opět uvedení novinek na trh – letos lidé čekají poměrně horkou novinku v podobě 13” iPadu Pro, ke kterému všechny okolnosti nahrávají. Nicméně nic není oficiálně podložené a vše je tedy jak se říká ještě ve hvězdách.

iOS 9 by měl přinést novinky co se týče drobností, které dávají v závěru nesmírně velký celek, což je nesmírně důležité. Lidé milují iPhone a iPady berou jako svoje druhé primární zařízení, což je pro každého uživatele zcela jistě pochopitelná věc. Tyto dvě zařízení s MacBookem a iMacem nevyjímaje jsou spolu dokonale propojeny, což je ideální věc, jak do tohoto ekosystému skvěle zařadit i samotné iPhony pro lepší a rychlejší synchronizaci.

Až bude oficiálně uvolněna nová verze iOS 9, lidé zjistí, že se Apple opět posunul mílovým krokem dopředu před konkurenci, ostatně jak to u této Kalifornské společnosti pochopitelně stále bývá. Jedná se také o to, že zařízení Applu dávají smysl a to také z toho důvodu, že nepředstavují skoro každý měsíc nové zařízení jako ostatní konkurenční společnosti, ale dávají si na svých produktech poměrně hodně záležet a když něco uvedou, rozhodně to vždy stojí za to a lidé tyto novinky milují, davově kupují a to je dokonalá věc, kterou si zcela jistě oblíbíte.

[adsr type="inteligent"]

Partneři webu

Náplně-levně.cz - prodejce levných náplní do tiskáren

Eminem - novinky a aktuality na EminemWorld.cz

RapCity - Žít hudbou, mít svůj styl

Akreditované IT kurzy a školenia

ttstuff.cz - Prodej mobilního příslušenství, drobné elektroniky, GoPro, PS, FOTO příslušenství

Správa sítě - Magazín o IT technologiích, počítačích serverech

Svetwebu.cz - Novinky ze světa IT a mobilních telefonů

Copyright © 2016 dotykovýSvět.cz, všechna práva vyhrazena, podléhá licenci CC BY-ND 4.0