Apple chce ovládat svoje zařízení pomocí zraku

16. 07. 2015 Ondřej Vomočil
[adsr type="horizontal"]
Apple chce ovládat svoje zařízení pomocí zraku

Společnost Apple není rozhodně potřeba představovat, nicméně její technologie a novinky ano – protože tato společnost je v posledních několika málo letech nejinovativnější společností na celém světě, což rozhodně majitele nějakého “jablečného” zařízení zcela jistě potěší. Apple má stovky prodejen po celém světě, tišíce zaměstnanců opět po celém světě a pokud chcete být součástí něčeho obrovského, rozhodně doporučujeme zakoupit nějaké produkt, který bude pocházet právě od této společnosti.

Nedávno kolovala internetem informace o tom, že by chtěl Apple udělat mobilní zařízení, které budeme ovládat pouze a jenom zrakem. Jedná se o poměrně hodně zajímavý koncept, nicméně takové zařízení, které budeme ovládat pouze a jenom našim zrakem nevíme, zda jde zcela jistě udělat. Technologie jsou sice moderní a převratné, nicméně na druhou stranu je zde tolik novinek a hlavně okolností, které samotné ovládání zrakem mohou ovlivnit, že si nejsme zcela jisti, zda tento způsob ovládání je zcela v pořádku a je možný.

Na druhou stranu si v redakci říkáme, že Apple je natolik inovativní společnost, která by do světa nevypustila a neuvolnila do prodeje produkt, o kterém by si nebyla na 150 procent jista, že funguje přesně tak, jak má. Což je od společnosti jejího postavení logický krok.

Pokud se tedy ptáte, zda jsou nějaké podrobnější informace o zařízení, které by se mělo ovládat pouze zrakem – bohužel Vám nyní zklameme, jelikož žádné takové zařízení není bohužel známe a ani o něm nekolují zmínky. Apple si drží všechno hezky jak se říká pod pokličkou.

Neví se zda se tato technologie vůbec začne zkoumat, jelikož jenom samotné zkoumání a testování může zabrat dlouhé roky vývoje, což je poměrně hodně dlouhá doba, ale na druhou stranu nikdy nevíte, čím může tato firma překvapit…

[adsr type="inteligent"]

Partneři webu

Náplně-levně.cz - prodejce levných náplní do tiskáren

Eminem - novinky a aktuality na EminemWorld.cz

RapCity - Žít hudbou, mít svůj styl

Akreditované IT kurzy a školenia

ttstuff.cz - Prodej mobilního příslušenství, drobné elektroniky, GoPro, PS, FOTO příslušenství

Správa sítě - Magazín o IT technologiích, počítačích serverech

Svetwebu.cz - Novinky ze světa IT a mobilních telefonů

Copyright © 2016 dotykovýSvět.cz, všechna práva vyhrazena, podléhá licenci CC BY-ND 4.0