Aplikace roku 2016

14. 03. 2016 Barbora Koďousková
[adsr type="horizontal"]
aplikace-roku-2016

V průběhu března probíhá již šestý ročník soutěže o nejlepší aplikaci roku vytvořenou českými a slovenskými vývojáři pro rok 2016. Používáte, či vyvíjíte i Vy aplikaci, o které si myslíte, že by si titul Aplikace roku zasloužila? Stačí vyplnit jednoduchý formulář umístěný na serveru www.aplikaceroku.cz. Hlasovat můžete pro aplikace fungující na platformách Android, iOS, BlackBerry, nebo Windows phone.

Na výběr je hned z několika kategorií. Aplikace pro lepší svět – sloužící k pomoci neziskovému sektoru a znevýhodněným skupinám lidí. E-commerce aplikace – usnadňující nákupy online. Klientský servis – přístup k bankovním účtům, službám operátorů… V případě že na svém mobilním zařízení rádi čtete denní tisk a podobně, můžete své oblíbené zdroje zvolit v kategorii Média. Své zastoupení zde mají i Hry – nezávisle na jejich dalším třídění, Životní styl – aktuální informace o dění v kultuře, vzdělání a dalších akcích, Novinka roku – aplikace dostupná v obchodu od 1. 1. 2016 a Tabletovka roku – specializující se na použití v tabletech.

Speciální ocenění pak získá aplikace podle posouzení v oblasti User Experience – zvítězí tedy ta, s nejpřehlednějším a nejjednodušším ovládáním. A ta, která dosáhne nejlepších výsledků v expertním a uživatelském testu přístupnosti vyhodnocená serverem dobrýweb.

Nominace aplikací – plně dostupná pro veřejnost probíhá v období od 1. března – 27. března. Odborná kontrola zkontroluje zařazení aplikací do kategorií. Podle nominačních hlasů a hodnocení v obchodech (Google play, Store, App Store), bude vybráno dvacet z nich v každé kategorii. V období od 20. dubna do 20. května pak probíhá hlasování o nejlepší z nich. Hlasovat může nejen porota, své slovo opět dostane i veřejnost. 15. června pak proběhne slavnostní vyhlášení vítězů ve všech kategoriích.

V případě hlasování můžete vyhrát osmijádrový tablet Huawei MediaPad M2 8.0 LTE. Vývojář, či majitel vítězné aplikace získá bannerovou reklamní kampaň kampaň v hodnotě 150 000 Kč.

Jedná se o velice zajímavý projekt, který slouží nejen k objevení nových užitečných aplikací, ale také k podpoře a zviditelnění vývojářů. Partnery jsou T-mobile, Android market, Appliště, root.cz a další.

[adsr type="inteligent"]

Partneři webu

Náplně-levně.cz - prodejce levných náplní do tiskáren

Eminem - novinky a aktuality na EminemWorld.cz

RapCity - Žít hudbou, mít svůj styl

Akreditované IT kurzy a školenia

ttstuff.cz - Prodej mobilního příslušenství, drobné elektroniky, GoPro, PS, FOTO příslušenství

Správa sítě - Magazín o IT technologiích, počítačích serverech

Svetwebu.cz - Novinky ze světa IT a mobilních telefonů

Copyright © 2016 dotykovýSvět.cz, všechna práva vyhrazena, podléhá licenci CC BY-ND 4.0