Aplikace na Vánoce

09. 12. 2015 Romana Cenková
[adsr type="horizontal"]
1

Netrpělivě očekáváte Vánoce nebo jediné co si přejete je, aby celý prosincový shon byl již za Vámi? Tak či tak, mám pro Vás pár vychytávek, které zkrátí Vaše čekání, může Vás naladit na Vánoční atmosféru a podtrhne Váš Štědrý večer.

3, 2, 1…

Patříte mezi ty, kteří se Vánoc nemohou dočkat a vylupování čokolády z adventního kalendáře není zrovna Váš šálek čaje? Zkuste zbývající dny odpočítávat s aplikací jako je například „Vánoční odpočítávání“, která je v základní verzi zadarmo. Jedná se v podstatě o 3D tapetu na mobilní telefon, která mění každý den nejen počet zbývajících dnů ale také pozadí samotné. Disponuje rovněž vánočním stromem či blikajícími světly.  Aplikace „Odpočítávání  na Vánoce“ Vám zase každý den oznámí kolikrát se ještě vyspíte než budou Vánoce. Kromě toho můžete Santovi napsat dopis nebo sledovat jeho blog.1

Vánoční tapety  

Nechcete-li odpočítávat dny, ale i přesto byste se rádi na Vánoce naladili předem, zkuste změnit prostě svoji tapetu v telefonu. To můžete udělat například s aplikací s příhodným názvem „Vánoční živé tapety“ kde se na pozadí Vašeho mobilního zařízení objeví vánoční motivy v podobě ozdobných baněk či vánočního stromku. Tapeta „Vánoční noc“ Vás zase naladí díky nočním vánočním scenériím.

6

Vánoční hry

..a čím jiným si zkrátit čekání než hrou s Vánoční tématikou. Hra „Talking Santa“ zabaví nejen děti ale celou Vaši rodinu a je to jedna z těch her která je jednoduchá a zároveň zábavná. Chcete-li naopak hrát herní novinku, potom zkuste „Xmaaz“. Jedná se novou flash hru od českého vývojáře s pěknou vánoční grafikou. Silný vítr Santovi odfoukl všechny dárky a Vašim úkolem je jejich pochytání. S deseti životy můžete hrát hru v dlouhé frontě na vánoční dárky nebo večer doma u krbu.

22

Štědrý den

Dočkali jste se a je tu Štědrý den, máte malé děti a řešíte jak zazvonit na zvonek? Například aplikace „Ginger Bells“ Vám nabídne 6 druhů vánočních zvonků u kterých nastavíte čas… a děti na nic nepřijdou.

Fotografie

Na Vánoce se fotí i ti, kteří to přes rok odmítají. A proč si neudělat stylové fotky, které můžete zaslat také jako vánoční přání? Upravit fotografie s přidáním rámečků s vánoční tématikou Vám umožní například aplikace „Christmas Collage Editor“.

44

Všechny zmíněné aplikace a hry jsou dostupné pro IOS i Android a minimálně v základních verzích jsou zdarma, takže nic Vám nebude bránit užít si čas Vánoční naplno.

[adsr type="inteligent"]

Partneři webu

Náplně-levně.cz - prodejce levných náplní do tiskáren

Eminem - novinky a aktuality na EminemWorld.cz

RapCity - Žít hudbou, mít svůj styl

Akreditované IT kurzy a školenia

ttstuff.cz - Prodej mobilního příslušenství, drobné elektroniky, GoPro, PS, FOTO příslušenství

Správa sítě - Magazín o IT technologiích, počítačích serverech

Svetwebu.cz - Novinky ze světa IT a mobilních telefonů

Copyright © 2016 dotykovýSvět.cz, všechna práva vyhrazena, podléhá licenci CC BY-ND 4.0