Antiviry a cleanery pro telefony (Android)

18. 02. 2015 Miroslav Tomšů
[adsr type="horizontal"]
Antiviry a cleanery pro telefony (Android)

Dnešní doba si žádá mít všechny svoje data zabezpečené a pokud možno zálohované, což je nejlepší možnost, jakou si můžete přát. Pokud chcete mít svoje data v bezpečí, rozhodně doporučujeme nainstalovat nějaký z níže zmíněných aplikací, které zabrání napadení mobilního telefonu nepříjemným a zákeřným virem, které jsou bohužel v dnešní době všude okolo nás.

360 Security

Podle posledních uskutečněných testů bylo zjištěno, že celková úspěšnost této aplikace je neuvěřitelných 99,9%, což je velmi příjemné číslo. Co se týče samotného skenování veškerého obsahu, aplikace je velice rychlá, což rozhodně také uvítáte. Sama aplikace 360 Security Vás upozorní na zranitelná místa vašeho telefonu, která můžete vylepšit například nějakou další aplikací.

AVG Antivirus

Jedná se o celosvětově známý antivirový program pro počítače, který se postupem času přesouvá také na na mobilní telefony. Skenování dat je velice rychlé a plynulé, stejně také jako samotné ovládání a celé grafické zpracování aplikace, které je na profesionální úrovni. Některé funkce jsou v aplikaci zpoplatněny, nicméně si je na celých 14 dní můžete zcela zdarma vyzkoušet.

Avast!

Další ze známých spíše počítačových antivirových programů, které se přesunuli také na naše mobilní telefony. Ze všech zde zmíněných má právě Avast! nejvíce možností nastavení a dalších doplňujících funkcí, které rozhodně můžete využít. Možnost je také vytvořit si libovolné filtry pro SMS zprávy nebo volání, což je velice příjemné.

Antivirové programy jsou v dnešní době prakticky nezbytná věc, na kterou by člověk u svého telefonu rozhodně neměl zapomínat. Pokud tedy chcete mít svoje data v bezpečí, rozhodně doporučujeme nějaký antivirový program nainstalovat. Přeci jen se v dnešní době přihlašujete pomocí telefonu do banky a dalších účtů, které rozhodně nechcete mít veřejné.

[adsr type="inteligent"]

Partneři webu

Náplně-levně.cz - prodejce levných náplní do tiskáren

Eminem - novinky a aktuality na EminemWorld.cz

RapCity - Žít hudbou, mít svůj styl

Akreditované IT kurzy a školenia

ttstuff.cz - Prodej mobilního příslušenství, drobné elektroniky, GoPro, PS, FOTO příslušenství

Správa sítě - Magazín o IT technologiích, počítačích serverech

Svetwebu.cz - Novinky ze světa IT a mobilních telefonů

Copyright © 2016 dotykovýSvět.cz, všechna práva vyhrazena, podléhá licenci CC BY-ND 4.0