Angry Birds 2

17. 01. 2016 Alexandr Sýkora
[adsr type="horizontal"]
maxresdefault

Angry Birds 2 navazuje na předchozí díl hry. Nutno říci, že také velmi úspěšně.

 

Angry Birds 2 – pokračování ptačí mánie…

Angry Birds je počítačová a později i mobilní hra vyvinutá společností Rovio Mobile, která pochází z Finska. Cílem hry je v roli šílených ptáků získat zpět svá vejce, které jim odcizila parta zelených prasat. Cíl hry je tedy jasný – porazit všechna prasata a dostat se k vytouženému cíli – k vejcím. Hráči ve hře pomocí praku vystřelují různé ptáky, kterými se snaží prasata zneškodnit. První verze této hry vyšla v roce 2009 pro operační systémy iOS, následoval Android a Symbian. Hra je velmi oblíbená a má několik navazujících her, jedná se například o dodatek Star Wars, Stella a další.

Pokud vás jednička, ve které jste mohli hrát za ptáky se jmény jako jsou Jay, Jake a Jim (přezdívané jako Blues – jedná se o ptáka, který se po vystřelení a následném dotyku displeje rozšíří o další dva) nebo třeba Matilda (zde jde o bílého ptáka, který po vystřelení a následném dotyku displeje vypustí vejce jako bombu), určitě přemýšlejte i o stažení druhého pokračování této úspěšné hry. Ačkoliv se v několika recenzích zahraničních magazínů o mobilním světě dozvíte, že hra Angry Birds 2 je velkým propadákem, není důvod k tomu dát ruce pryč, spíše naopak.

unnamed

První spuštění samotné hry vás jistě mile nadchne, může za to především audiovizuální zpracování herního menu, které od jedničky prošlo velkou změnou. Menu je živé, postavičky v podobě zelených prasátek a okolí okolo cesty, po které jdete při plnění úrovní, se hýbe. Dokonce i ptáci, pokud nějakým způsobem klikáte na obrazovku, mrkají a dělají různé pohyby. V samotné hře si pak vybíráte ptáky z balíčku karet v pravém dolním rohu. Úrovně hry se pak po desítce odehraných levelů dělí na více částí, což zaručí větší obtížnost. Vaším posláním je samozřejmě trefit všechna prasata, pokud trefíte prase a nebo něco, na čem třeba prase zrovna sedí, dostáváte za zdevastování konstrukcí body. Pokud dosáhnete na určitou hodnotu, automaticky získáváte kartičku s ptákem navíc. Co může hráče omrzet je fakt, že je k dispozici pouze pětice herních životů, pokud všechny vyčerpáte, můžete shlédnout video obsahující reklamu a obdržet život, pokud vyčerpáte i tuto možnost, musíte čekat daný časový úsek na připsání nového života. Ve hře je samozřejmě možnost si zakoupit herní diamanty, které vám přinesou různá herní zvýhodnění a kartičky s ptáky navíc. Defacto zde se tvůrci hry spoléhají především na to, že hráč nebude chtít dlouhé desítky minut čekat na nový život a zvolí placené zvýhodnění i to můžeme považovat za určitý impuls ke zvýšení zisku už takto ztrátové společnosti Rovio Mobile.

Slova závěrem…

První vydání této hry byl doslova hit po celém světě, skoro každý měl hru ve svém telefonu staženou a trávil volný čas hraním této zábavné hry. Pokud jste tedy přesvědčeni o tom, že hra Angry Birds 2 nemůže ve vašem zařízení chybět, určitě ji stáhněte. V rámci hry můžete se svými přáteli na Facebooku svádět nekonečné souboje ve výši herního skóre a třeba i někomu z Vašich přátel poslat dárek ve hře. Přece jen i za toto se v Angry Birds 2 dočkáte dalších diamantů, které vám pomůžou k dalším úspěchům při zdolávání daleké cesty za dokončením této zábavné hry. A ještě jedna zpráva na závěr. Pokud jste opravdu velkými fanoušky Angry Birds, jistě vás potěší fakt, že se chystá do kin i stejnojmenný film…

 

[adsr type="inteligent"]

Partneři webu

Náplně-levně.cz - prodejce levných náplní do tiskáren

Eminem - novinky a aktuality na EminemWorld.cz

RapCity - Žít hudbou, mít svůj styl

Akreditované IT kurzy a školenia

ttstuff.cz - Prodej mobilního příslušenství, drobné elektroniky, GoPro, PS, FOTO příslušenství

Správa sítě - Magazín o IT technologiích, počítačích serverech

Svetwebu.cz - Novinky ze světa IT a mobilních telefonů

Copyright © 2016 dotykovýSvět.cz, všechna práva vyhrazena, podléhá licenci CC BY-ND 4.0