Android aplikace MHD Tabule

07. 07. 2015 Ondřej Vomočil
[adsr type="horizontal"]
MHD Tabule

Aplikace, na kterou se v dnešní recenzi zaměříme nese název MHD Tabule, takže jistě všichni rozhodně víte, o co se bude jednat. Jedná se o dokonale nenápadnou aplikaci, kterou si zcela jistě každé z nás oblíbíte. Jde hlavně o to, že pokud jste z nějakého většího českého města, kde právě MHD jezdí, rozhodně se Vám bude tato aplikace hodit a každý den ji zcela jistě využijete.

MHD Tabule je dokonalá a nenáročná aplikace, která slouží k vyhledávání spojení a to rychle a efektivně. Pokud Vás tedy rozhodně nebaví listovat dlouhými seznamy. jízdních řádů, rozhodně má aplikace MHD Tabule něco do sebe, něco co rozhodně můžete využít.

Tato aplikace dokáže také nabídnout Vaše oblíbené a často používané odjezdy různých MHD na jednom Widgetu, což je oblíbená funkce u samotného Androidu. Jedná se tedy o to, že Vaše nejpoužívanější MHD můžete mít prakticky okamžitě u sebe. Na druhou stranu je zde také možnost ta, že si stáhnete odjezdy do offline režimu, kdy následně pro jejich zobrazení nepotřebujete ani internet.

Aplikace MHD Tabule obsahuje jízdní řády MHD celé České republiky – Praha, Brno, Ostrava, Plzeň, Olomouc, Liberec, České Budějovice, Hradec Králové, Pardubice a spousty dalších. Je jen na Vás, zda chcete ještě zdlouhavě hledat odjezdy přímo na zastávkách MHD, nebo zda si je budete rychle a efektivně hledat přímo ve svém mobilním telefonu, kde je nově můžete mít krásně offline, což je pro většinu z nás opět další výhoda.

Mezi nejpoužívanější funkce celé aplikace slouží rozhodně zobrazení odjezdů oblíbených spojů na Wingetu, ale také správa tabulí v aplikaci (kde je možnost přidání opačného spoje a nebo offline režim), dále se jedná rozhodně o upozornění na odjezd daného spoje pomocí notifikace v mobilním telefonu a na zpříjemnění jsou zde dva barevné motivy.

[adsr type="inteligent"]

Partneři webu

Náplně-levně.cz - prodejce levných náplní do tiskáren

Eminem - novinky a aktuality na EminemWorld.cz

RapCity - Žít hudbou, mít svůj styl

Akreditované IT kurzy a školenia

ttstuff.cz - Prodej mobilního příslušenství, drobné elektroniky, GoPro, PS, FOTO příslušenství

Správa sítě - Magazín o IT technologiích, počítačích serverech

Svetwebu.cz - Novinky ze světa IT a mobilních telefonů

Copyright © 2016 dotykovýSvět.cz, všechna práva vyhrazena, podléhá licenci CC BY-ND 4.0