Amazon definitivně rozpouští svoji mobilní divizi

02. 09. 2015 Ondřej Vomočil
[adsr type="horizontal"]
Amazon definitivně rozpouští svoji mobilní divizi

Jistě si pamatujete na projekt společnosti Amazon, kdy se snažila snad všemi silami, které měla zprovoznit mobilní telefon Firefly. Pamatujete si na ten velký boom, když společnost oznámila, že se vůbec do tak velkého a hodně náročného projektu zapojila? V dnešním světě je každý úspěch, nebo neúspěch velkou dřinou a pokud tomu věnujete opravdu hodně úsilí, času a zkušeností, rozhodně si od samotného projektu slibujete něco více, než jen, že ho vypustíte a on bohužel po několika málo dnech sám od sebe zkolabuje a padne.

Takto to bohužel bylo přesně s projektem mobilního telefonu od Amazonu s názvem Firefly. Společnost vyvíjela svůj vlastní mobilní telefon, který byl postavený na jejich operačním systém, na jejich konstrukci a celkově na jejich funkčním řešení, což je jistě dokonalá věc sama od sebe, což je skvělá příležitost.

Náplně-levně.cz - Prodejce levných náplní do tiskáren

Amazon si založil nové prostory, nabral zaměstnance, techniky, grafiky a designeři s programátory, kteří budou celé prostředí telefonu navrhovat. Následoval mobilní telefon Fire Phone, který na tom byl poměrně dobře a dokonce byli uvedeny první prototypy, které byly poměrně hodně oblíbené a uměli toho opravdu hodně. Jedná se o dokonalý telefon, nicméně i tento dokonalý telefon měl bohužel svoje chyby a mouchy, které bylo na čase vychytávat a tím, jak jsou mobilní technologie poměrně hodně velkým krokem kupředu je možné, že se zde vývoj samotného Amazonu zastavil, jelikož nebyl schopný pokračovat dále.

Několikrát se mobilní divizi společnosti Amazon lidé snažili zachránit a dělat s ní něco, nicméně bohužel to dobře nedopadlo a mobilní divize Amazonu byla zavřena a zrušena. Rozhodně se na druhou stranu nejednalo o špatný krok ze strany společnosti, nicméně každá věc nevyjde a v tomto případě to bohužel nevyšlo, tak že pokud hledáte něco v čem budete dobří, držte se toho a jedná se o tu úplně nejlepší věc, kterou můžete udělat.

[adsr type="inteligent"]

Partneři webu

Náplně-levně.cz - prodejce levných náplní do tiskáren

Eminem - novinky a aktuality na EminemWorld.cz

RapCity - Žít hudbou, mít svůj styl

Akreditované IT kurzy a školenia

ttstuff.cz - Prodej mobilního příslušenství, drobné elektroniky, GoPro, PS, FOTO příslušenství

Správa sítě - Magazín o IT technologiích, počítačích serverech

Svetwebu.cz - Novinky ze světa IT a mobilních telefonů

Copyright © 2016 dotykovýSvět.cz, všechna práva vyhrazena, podléhá licenci CC BY-ND 4.0