Airbnb – aplikace pro cestovatele

03. 02. 2016 Romana Cenková
[adsr type="horizontal"]
airbnb

Cestujte s jistotou. Každý cestovatel by měl mít ve svém telefonu nainstalovanou především aplikaci Airbnb, která mu zajistí nocleh kdykoliv, kdekoliv a za přijatelnou cenu. S touto aplikací která nabízí ubytování ve více jak 190 zemích, kromě ubytování získáte také nezapomenutelné cestovatelské zážitky. Můžete bydlet na zámku, ve vile, v majáku, zahradním domku nebo kdekoliv kde Vám to umožní pronajímatel. Místo si můžete pronajmout celé a nebo třeba jen jeden pokoj.

A o co se jedná? Prostřednictvím portálu Airbnb, kde se zaregistrujete a zřídíte si svůj účet, můžete být cestovatel, který se pouze ubytuje a nebo nabídnout k noclehu svůj byt či jednu místnost. Se svými hosty se již domluvíte na předání klíčů od bytu, jejich vrácení i na podmínkách bydlení mezi kterými může být například zákaz pořádání párty. Poté ubytování se vzájemně ohodnotíte. Jako host napíšete krátkou recenzi na poskytnuté služby a prostory a pronajímatel ohodnotí také své hosty.airbnb1

Aplikace Airbnb je volně ke stažení pro IOS i Android a ve své nové verzi Vám nabízí nový design a přehledné ovládání. Dle Vaší aktuální polohy si vyhledáte ubytování nabízené uživateli v rámci Airbnb a rovnou můžete požádat o ubytování. Z pozice pronajímatele máte možnost Vaši poptávku schválit či zamítnout přímo ve svém telefonu a na případné dotazy reagovat okamžitě.

Ve svém mobilním zařízení můžete rovněž provádět veškerou správu svého Airbnb účtu a to včetně harmonogramu ubytování. Nemusíte tak ke svému počítači abyste spravovali například termíny Vámi poskytovaného ubytování. Jak již bylo zmíněno, ovládání je velmi jednoduché. Po otevření aplikace a zadání vámi zvoleného místa se Vám zobrazí nabídky vždy s fotografií a cenou za jednu noc. Po následném kliknutí na konkrétní nabídku se dovíte podrobnější informace. Následná rezervace nebo přímé kontaktování pronajímatele je rovněž otázkou jednoho kliku.

Každý správný cestovatel zkusil alespoň jednou Airbnb. Ubytujte se v typickém prostředí pro danou oblast a zjistěte, jak žijí místní obyvatelé nebo naopak zkuste spát na neobvyklých místech.

[adsr type="inteligent"]

Partneři webu

Náplně-levně.cz - prodejce levných náplní do tiskáren

Eminem - novinky a aktuality na EminemWorld.cz

RapCity - Žít hudbou, mít svůj styl

Akreditované IT kurzy a školenia

ttstuff.cz - Prodej mobilního příslušenství, drobné elektroniky, GoPro, PS, FOTO příslušenství

Správa sítě - Magazín o IT technologiích, počítačích serverech

Svetwebu.cz - Novinky ze světa IT a mobilních telefonů

Copyright © 2016 dotykovýSvět.cz, všechna práva vyhrazena, podléhá licenci CC BY-ND 4.0