AdVenture Capitalist

09. 11. 2015 Vladimír Wenglorz
[adsr type="horizontal"]
icn_heroimage

Že Vám název AdVenture Capitalist něco připomíná? Nejspíše to bude stejnojmenná hra, ovšem v počítačové podobě. Tato hra byla vyvíjena primárně na počítače, ale můžeme poděkovat vývojářům od Kongregate, že si tuto hru můžeme zdarma zahrát na svých mobilních telefonech. A o co se vlastně jedná?

Základní (a dá se říci, že i jediný) princip hry je klikání, při kterém vyděláváte virtuální měnu. Ano, to je opravdu vše, co ve hře můžete dělat, ale i když se to nezdá, může to být velká zábava. Začínáte se stánkem s citrusy, který Vám za každý „klik“ přidá na váš herní účet jen pár dolarů. Netrvá to ale dlouho a Vy si kupujete stánek s novinami, vylepšení pro stánek s citróny a manažera, který bude klikat místo Vás. Za pár chvil už nebudete vydělávat v jednotkách, ale v milionech, miliardách a dalších mnohem větších číslech, jako majitelé bank a ropných společností. Autoři systém hry vymysleli dokonale. Když už se Vám bude zdát, že po nějakém tom čase nevyděláváte dostatečně rychle, můžete si hru resetovat, ale s tím, že dostanete bonus v podobě andělů, který Váš budoucí výdělek rapidně zrychlí. Aby autoři co nejvíce prodloužili herní dobu, umožnili hráčům, kteří už si dostatečně „nahrabali“ na Zemi, se přemístit na Měsíc, nebo na Mars a celý tento koloběh opakovat.

Principiálně je to velice jednoduchá hra, ale vadí to? Vůbec ne. Nebál bych se říci, že je to nejlepší zástupce klikacích her. Má velmi příjemné prostředí s hezkou grafikou, mnoho pro žánr inovativních prvků a skoro nekonečnou hratelností. Koho by snad nebavilo vydělávat miliony během pár kliknutí? Mě rozhodně ano a hru Vám můžu jen doporučit. Sám jsem s ní nějakou tu hodinu strávil a rozhodně jsem se nenudil. Hra je navíc zdarma a bez otravných reklam, není tedy důvod, abyste ji nevyzkoušeli.    9/10

 

adcap1

 

Hráno na zařízení Samsung Galaxy S4 s androidem 5.0.1.

[adsr type="inteligent"]

Partneři webu

Náplně-levně.cz - prodejce levných náplní do tiskáren

Eminem - novinky a aktuality na EminemWorld.cz

RapCity - Žít hudbou, mít svůj styl

Akreditované IT kurzy a školenia

ttstuff.cz - Prodej mobilního příslušenství, drobné elektroniky, GoPro, PS, FOTO příslušenství

Správa sítě - Magazín o IT technologiích, počítačích serverech

Svetwebu.cz - Novinky ze světa IT a mobilních telefonů

Copyright © 2016 dotykovýSvět.cz, všechna práva vyhrazena, podléhá licenci CC BY-ND 4.0