Adoonga – zabav se na dlouhé hodiny

10. 07. 2015 Ondřej Vomočil
[adsr type="horizontal"]
Adoonga – zabav se na dlouhé hodiny

Návykové hry jsou v dnešní době poměrně hodně oblíbené a tak není divu, že i náš magazín, který přináší novinky jak z domácích scény, tak i ze světa se zaměřil právě na zábavné a návykové hry, které si postupně budeme během léta představovat. Pokud tedy jedete vlakem za babičkou na prázdniny, rozhodně si tuto hru do svého mobilního telefonu s operačním systémem Android stáhněte a sami uvidíte, jak budete po prvních odehraných minutách nesmírně spokojeni.

Každopádně je nutné zmínit, že se jedná o hru s názvem Adoonga, která je ideální a dokonalá v každém svém směru. Ať už začneme grafikou a celým grafickým zpracováním, jedná se opravdu o hodně dokonalou hru, která díky své jednoduché podstatě dokáže člověku vykouzlit úsměv na tváři a to je v dnešní době to nejdůležitější, co si člověk může pochopitelně přát.

Adoonga – zabav se na dlouhé hodiny

V podstatě se jedná o hru, kde jste veselá opička, která překonává překážky, které jsou ji kladeny do cesty, což není zase nic tak extra těžkého. Nicméně postupem času se úkoly a kola poměrně hodně a násobně ztěžují, což je pro každého z nás nesmírná výzva, kterou rozhodně musí zdolat.

Adoonga je dokonalá aplikace hlavně svoji jednoduchostí, lehkostí a také v každém případě i grácií, kterou se ovládá. Hry podobného typu jsou poměrně hodně vzácné a člověk na ně narazí opravdu jenom málokdy – proto je důležité si tyto hry zapamatovat a celkově oblíbit, jelikož se budete mít dlouhou dobu rádi a pokud si chcete zkrátit například při cestování čas, hra s názvem Adoonga je rozhodně to nejlepší, co si v dnešní době můžete přát.

V každém případě má hra celosvětově hodně dobré hodnocení, skvělou hratelnost a grafiku zpracovanou na jedničku s hvězdičkou, což je vždy to nejdůležitější. Pokud tedy i vy chcete aplikaci zkusit, rozhodně není problém a můžeme ji jenom a jenom doporučit.

[adsr type="inteligent"]

Partneři webu

Náplně-levně.cz - prodejce levných náplní do tiskáren

Eminem - novinky a aktuality na EminemWorld.cz

RapCity - Žít hudbou, mít svůj styl

Akreditované IT kurzy a školenia

ttstuff.cz - Prodej mobilního příslušenství, drobné elektroniky, GoPro, PS, FOTO příslušenství

Správa sítě - Magazín o IT technologiích, počítačích serverech

Svetwebu.cz - Novinky ze světa IT a mobilních telefonů

Copyright © 2016 dotykovýSvět.cz, všechna práva vyhrazena, podléhá licenci CC BY-ND 4.0