90 milionů kusů nového iPhone?

21. 08. 2015 Ondřej Vomočil
[adsr type="horizontal"]
90 milionů kusů nového iPhone?

Máte rádi spekulace? Pokud ano, právě pro Vás jednu přinášíme – zájem o nové iPhony je vždycky nesmírně velký a sotva vyšel iPhone 6 spolu se svým větším bráškou iPhone 6+, lidé už spekulují jaký bude další iPhone, jaké bude mít funkce, vzhled a další věci, které jsou pouze a jenom spekulace. V každém případě jde hlavně o to, že tyto spekulace nejsou podložené a jestli jeden magazín napíše, že iPhone 6S, nebo iPhone 7 (zatím není prakticky ani známo o jakou verzi iPhonu se bude jednat), další magazín se toho s láskou chytne a přidá si k tomu další a další spekulace.

Poslední spekulace je o tom, že by se mělo dát to výroby krásných 90 milionů kusů nového iPhonu. Jedná se poměrně o hodně vysoké a možná až nereálné číslo, nicméně sami dobře víte, že o iPhone je celkově hodně velký zájem, což je na druhou stranu dobře – nicméně skoro sto milionů nových iPhonů je poměrně hodně nadsazené a pro většinu nereálné číslo.

Sami uvidíme, zda bude vůbec na pravidelné podzimní Keynote, kterou Apple pořádá nějaký iPhone uvedený a pokud ano, zcela jistě se všechny okolní spekulace sami rozlousknou, což bude jedině a jedině dobře, jelikož každý z nás si dokáže selským rozumem odhadnout číslo, které by mělo být vyrobeno.

Nicméně když k tomu započítáme hlavně co, že trh pro společnost Apple se po uvedení iPhone 6+ otevřel i pro Japonsko, Čínu a přilehlé státy, jedná se o hodně zajímavá a poměrně vysoká čísla, které jsou jakožto prodejnost iPhone 6 a iPhone 6+ v minulém roce.

Každopádně sama společnost Apple má tyto čísla sama nejlépe pod kontrolou a dokáže si odhadnout přesně kolik iPhonů půjde do samotné výroby – tedy jestli se nějaký nový iPhone letos na podzim představí. Jedná se o poměrně hodně spekulovanou novinku, kterou lidé očekávají – má se jednat o iPhone 6S, který bude daleko rychlejší.

[adsr type="inteligent"]

Partneři webu

Náplně-levně.cz - prodejce levných náplní do tiskáren

Eminem - novinky a aktuality na EminemWorld.cz

RapCity - Žít hudbou, mít svůj styl

Akreditované IT kurzy a školenia

ttstuff.cz - Prodej mobilního příslušenství, drobné elektroniky, GoPro, PS, FOTO příslušenství

Správa sítě - Magazín o IT technologiích, počítačích serverech

Svetwebu.cz - Novinky ze světa IT a mobilních telefonů

Copyright © 2016 dotykovýSvět.cz, všechna práva vyhrazena, podléhá licenci CC BY-ND 4.0