200GB microSDXC jde do prodeje

14. 07. 2015 Ondřej Vomočil
[adsr type="horizontal"]
200GB microSDXC karta pro mobilní telefony

Data a datové náročnosti jednotlivých aplikací postupem let poměrně hodně nabývají a tak není divu, že na tento trend reagují také samotní výrobci rozšiřujících datových karet jak pro mobilní telefony, ale také i pro fotoaparáty, počítače a další zařízení. V poslední době se na našem trhu objevila novinka v podobě 200GB microSDXC karty, která je určena pro samotné mobilní telefony, což je už dostatečně velký úložný prostor pro Vaše hry, data, ale také hlavně fotografie, které jsou v dnešní moderní a rychlé době poměrně hodně datově náročné.

Samotný výrobce poměrně hodně rychle reagoval na tuto změnu a musíme za celou redakci uznat, že se mu to povedlo, jelikož 200GB karta si rozhodně své zájemce najde a nebude to zase tak dlouho trvat. 200GB dat je poměrně slušné úložiště, takže když si koupíte dnes už základní velikost mobilního telefonu co se datového úložiště týče 32GB nebo 64GB, můžete jej krásně a hlavně bez nějakého vedlejšího problému rozšířit až o 200GB dalšího úložného prostoru, což je jistě ideální velikost pro Vaše zmíněné data a další věci.

Pokud tedy chcete svého mobilního mazlíčka rozšířit co se týče datového pole úložiště, rozhodně je nejlepší dnes již běžně dostupná velikost 128GB, která nikoho nepřekvapí a i samotní výrobci mobilních telefonů jsou na tuto skutečnost již připraveni. Nicméně na druhou stranu je zde také myšlenka, kdy se začnou samotné telefony s 200GB úložnou pamětí vyrábět již pro běžné uživatele a následně půjdou klidně ještě o 200GB kartu rozšířit?

Necháme se překvapit, nicméně dnes již víme, že se jedná o běžně dostupnou věc a karta o velikosti 200GB pro Vaše data a hlavně fotografie je dokonalý tak, který se rozhodně povedl, o tom není rozhodně potřeba zdlouhavě diskutovat.

[adsr type="inteligent"]

Partneři webu

Náplně-levně.cz - prodejce levných náplní do tiskáren

Eminem - novinky a aktuality na EminemWorld.cz

RapCity - Žít hudbou, mít svůj styl

Akreditované IT kurzy a školenia

ttstuff.cz - Prodej mobilního příslušenství, drobné elektroniky, GoPro, PS, FOTO příslušenství

Správa sítě - Magazín o IT technologiích, počítačích serverech

Svetwebu.cz - Novinky ze světa IT a mobilních telefonů

Copyright © 2016 dotykovýSvět.cz, všechna práva vyhrazena, podléhá licenci CC BY-ND 4.0